Τα πλήρη αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (3/3) στον Πειραιά έχουν ως εξής:
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:30 | ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 3-1 |
2. | ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:30 | ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) | 4-1 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 03/03/18 | 15:30 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 0-3 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:30 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) | 0-4 |
5. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:30 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) | 3-1 |
6. | ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 16:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 1-0 |
Γ Κατηγορία (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:30 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) | 1-2 |
8. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:30 | ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 3-2 |
9. | ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 15:30 | ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) | 3-0 |
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 09:45 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. | |
11. | ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 11:15 | ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε. | |
12. | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 11:30 | ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 2-1 |
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 11:45 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 3-1 |
14. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 17:45 | ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. | 2-0 |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 09:15 | ΚΙΚΗΣ Α. | |
16. | ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 03/03/18 | 11:15 | ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | Αναβλήθηκε |
17. | ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 13:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. | 1-7 |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 03/03/18 | 12:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
19. | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 03/03/18 | 18:00 | ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 0-0 |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ | ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 03/03/18 | 17:30 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 0-2 |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 12:30 | ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 0-0 |
22. | ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 13:15 | ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. | 0-2 |
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 09:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. | 1-2 |
24. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 09:15 | ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 1-0 |
25. | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 11:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
26. | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 09:45 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 1-1 |
27. | ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 03/03/18 | 13:15 | ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 0-3 |
Προπαιδικό 1ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 09:15 | ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε. | |
29. | ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 11:15 | ΚΙΚΗΣ Α. | |
30. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 03/03/18 | 18:15 | ΤΖΙΩΤΗΣ .. | |
Προπαιδικό 2ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 03/03/18 | 10:30 | ΒΑΛΒΗΣ Κ. | 0-3 |
32. | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 03/03/18 | 14:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
Προπαιδικό 3ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 03/03/18 | 12:30 | ΒΑΛΒΗΣ Κ. | |
Προπαιδικό 4ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 13:00 | ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. | |
35. | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 13:15 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. | |
Προπαιδικό 5ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
36. | ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 11:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ .., ΣΠΗΛΙΟΣ .. | 1-3 |
Προπαιδικό 6ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
37. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΑΜΟΡΓΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 09:45 | ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ .., ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ .. | 6-2 |
38. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 13:45 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΑΪΝΗΣ .., ΣΚΡΙΑΠΑΣ .. |