32.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 28, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΑ σημειώιθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-1
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-0
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 04/03/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-0
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/03/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ. 0-1
6. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 2-3
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 2-0
10. ΠΕΥΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-1
11. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. 0-1
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 4-1
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 04/03/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-1
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-1
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/03/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
18. ΙΑΣΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-0
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-3
20. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/03/18 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π. 4-0
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/03/18 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
22. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/03/18 11:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-2
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/03/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
24. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 4-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 3-0
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-1
28. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-3
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-1
32. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α. 3-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-2
34. ΒΥΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-0
35. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-3
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 3-0
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 3-0
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-0
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-3
42. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 0-2
43. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/03/18 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-2
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/03/18 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-3
45. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-0
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-1
47. ΠΟΨ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
49. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-1
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/03/18 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-0
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/03/18 12:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-2
52. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-2
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-0
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 0-1
56. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-1
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 09:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-4
58. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 2-0
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/03/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 3-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/03/18 09:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-1
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/03/18 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-0
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
63. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/03/18 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-3
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 04/03/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/03/18 17:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-1
67. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 17:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
68. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/03/18 19:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-2
69. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 17:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
70. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
71. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/03/18 19:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/03/18 09:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-1
73. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 5-2
74. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 18:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 4-3
75. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 18:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-1
76. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 19:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-1
77. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 04/03/18 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
78. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/03/18 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 03/03/18 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-0
80. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 6-1
81. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
82. ΡΟΥΦ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/03/18 10:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 2-3
83. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 04/03/18 10:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
84. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 14:15 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α. 0-2
85. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/03/18 18:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/03/18 10:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-1
87. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/03/18 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-1
88. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 03/03/18 19:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-1
89. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/03/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α. 0-3
90. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 04/03/18 10:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-1
91. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/03/18 17:15 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
92. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 04/03/18 18:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-4
94. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/03/18 10:45 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-0
95. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-1
96. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 10:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-1
97. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/03/18 17:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
98. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/03/18 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
99. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 19:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 12:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
101. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 12:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-1
102. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/03/18 16:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-1
103. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 3-0
104. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/03/18 19:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
105. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 20:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
106. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/03/18 20:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/03/18 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 4-0
108. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 10:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-1
109. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-5
110. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 04/03/18 11:30 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 4-0
111. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/03/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 1-1
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 14:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-1
113. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
114. ΙΑΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-1
115. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 19:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-5
116. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 04/03/18 09:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 1-2
117. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/03/18 13:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-0
118. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 04/03/18 20:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 10:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 3-0
120. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 03/03/18 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-2
121. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 03/03/18 12:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-1
122. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/03/18 19:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-0
123. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/03/18 19:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ. 0-2
124. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 04/03/18 10:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΕΛΕΜΟΥΡΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-1
125. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/03/18 11:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ. 3-0
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 2-0
127. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-3
128. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-0
129. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 18:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-2
130. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/03/18 10:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 1-1
131. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 17:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
132. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/03/18 09:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-2
134. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/03/18 12:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 5-1
135. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/03/18 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
136. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/03/18 11:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-2
137. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-2
138. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/03/18 13:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 7-1
139. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/03/18 19:45 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
140. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 03/03/18 12:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ. 1-0
141. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/03/18 19:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4-0
142. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 04/03/18 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 5-1
143. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-0
144. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/03/18 13:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 0-4
145. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/03/18 13:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-1
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
146. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/03/18 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-1
147. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 17:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 4-1
148. ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/03/18 12:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Σ. 1-0
149. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/03/18 17:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.  
150. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΡΟΥΦ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/03/18 18:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
151. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/03/18 20:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
152. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-0
153. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 03/03/18 12:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-3
154. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/03/18 12:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
155. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 19:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-0
156. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 19:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
157. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 04/03/18 19:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
158. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 10:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-3
159. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/03/18 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 9-0
160. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/03/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
161. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕΚ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 20:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-2
162. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/03/18 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-0
163. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 04/03/18 12:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 0-1
164. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/03/18 17:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
165. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 03/03/18 10:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-2
166. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 03/03/18 10:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-2
167. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/03/18 12:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
168. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 03/03/18 17:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-0
169. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 04/03/18 11:45 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 7-0
170. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/03/18 17:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
171. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/03/18 12:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 10-2
172. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/03/18 12:45 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-0
173. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 4-1
174. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/03/18 15:45 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-1
175. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
176. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 19:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
177. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 17:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-5
178. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/03/18 18:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-4
179. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 20:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
180. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/03/18 13:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 7-0
181. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/03/18 17:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
182. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/03/18 18:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
183. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 09:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2
184. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/03/18 17:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
185. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΙΣΣΑ Α. 1-1
186. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/03/18 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-3
187. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/03/18 19:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-3
188. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/03/18 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
189. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/03/18 10:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-0

Related posts

Ακριτίδης: “Εκμεταλευτήκαμε την κούραση του Προμηθέα”

Mάνος Χρυσός

Η ΕΠΣΑ για τους αγώνες πρωταθλημάτων κατά την περίοδο των εορτών και για την κλήρωση της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου

Abola Team 3

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom