34.1 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καλυβίων Σάββατο 03/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-1
2. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-2
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 03/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-1
5. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
0-1
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαραθώνα Κυριακή 04/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
2-0
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης Κυριακή 04/03/18 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
8. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/03/18 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-0
Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Δροσιάς Σάββατο 03/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-2
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 03/03/18 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-0
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
3-1
12. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/03/18 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Γέρακα Κυριακή 04/03/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-3
14. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αφιδνών Κυριακή 04/03/18 15:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-1
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/03/18 15:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2-0
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 04/03/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κουβαρά Σάββατο 03/03/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-3
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/03/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-3
19. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Σάββατο 03/03/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
5-1
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γραμματικού Κυριακή 04/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
3-1
21. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αυλώνα Κυριακή 04/03/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
3-1
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 04/03/18 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
 
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Κυριακή 04/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βάρης Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 3-2
25. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ. 2-0
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-0
27. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 5-0
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/03/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 2-1
29. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 2-1
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Ραφήνας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-0
31. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 03/03/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 3-1
Β Φάση Παίδων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/03/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 3-0
33. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 04/03/18 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 5-2
Β Φάση Παίδων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Κυριακή 04/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
35. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Άννας Κυριακή 04/03/18 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 1-1
Β Φάση Παίδων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κρυονερίου Κυριακή 04/03/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ. 3-1
38. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 04/03/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 03/03/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
40. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 03/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 4-2
41. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αναβύσσου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-2
43. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 03/03/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/03/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 7-0
45. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Διώνης Σάββατο 03/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
46. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 7-1
47. ΜΑΡΚΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-4
48. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 03/03/18 13:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-0
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Δροσιάς Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 0-8
50. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
51. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 03/03/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
52. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 3-2
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 2-4
54. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Συκαμίνου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-9
55. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-4
56. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-3
57. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/03/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 1-4
Α Όμιλος Junior
(15η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Σάββατο 03/03/18 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
59. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/03/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 5-1
60. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 04/03/18 12:30 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 0-1
61. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 04/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-4
62. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 04/03/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Β Όμιλος Junior
(15η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
64. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 04/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-1
65. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/03/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 6-1
66. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 04/03/18 13:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
Γ Όμιλος Junior
(15η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γραμματικού Κυριακή 04/03/18 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
68. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 04/03/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
69. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Διονύσου Κυριακή 04/03/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 1-2
70. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Κυριακή 04/03/18 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
71. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 04/03/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 3-4
Δ Όμιλος Junior
(15η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 04/03/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
73. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καπανδριτίου Κυριακή 04/03/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.  
74. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 04/03/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
75. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νικολακάκη Κυριακή 04/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-3
PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΟ ΩΡΙΩΝΕΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 04/03/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 10-2
77. ΜΑΡΚΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 04/03/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 3-9
PROJUNIOR B ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 04/03/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
79. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 04/03/18 13:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 04/03/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-2
81. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 04/03/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 2-3
83. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 03/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γραμματικού Σάββατο 03/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-0
85. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Συκαμίνου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 3-8
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 03/03/18 00:00    
87. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλάμου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 0-6
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΡΚΟ Κρυονερίου Σάββατο 03/03/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 4-5
89. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/03/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 0-0
Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 04/03/18 10:00    
91. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αφιδνών Κυριακή 04/03/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-5
Κύπελλο Παίδων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 8-0
93. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Παίδων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 04/03/18 10:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
95. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 2-1
Κύπελλο Παίδων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διονύσου Κυριακή 04/03/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 1-1
97. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 04/03/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
Κύπελλο Παίδων Ε Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 04/03/18 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 5-2
99. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 04/03/18 11:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2

Related posts

TΕΤΑΡΤΗ 7/9 ΑΠΟΓΕΥΜΑ Α.Ο. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ

Abola Team 3

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ14-15 (γενν.2004-2005)

Nάσος Φακίδης

Ο Φώντας Ρούσσης πρόεδρος στην Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3