12.2 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 18, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στον Πειραιά

Στα ποιχνίδια του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 04/03/18 12:15 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-2
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 04/03/18 13:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 0-2
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 04/03/18 15:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-0
4. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 4-0
5. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 04/03/18 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 0-4
6. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/03/18 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
7. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-1
9. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 4-1
10. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 04/03/18 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-3
11. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 13:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2
12. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 04/03/18 13:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-1
13. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 04/03/18 15:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-1
14. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 04/03/18 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 03/03/18 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
16. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 04/03/18 10:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-2
17. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/03/18 10:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-3
18. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 04/03/18 13:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 4-2
19. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
20. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 04/03/18 15:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-4
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/03/18 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-4
23. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 3-1
24. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
25. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 04/03/18 10:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-1
26. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 04/03/18 13:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-0
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/03/18 13:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-2
28. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/03/18 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-0
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 1-2
30. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-2
31. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:30 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 3-0
32. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 04/03/18 10:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
33. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 04/03/18 13:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ .. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 1-4
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/03/18 09:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
35. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/03/18 11:15 ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.  
36. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 11:30 ΡΑΠΤΗΣ Θ. 2-1
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 11:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 3-1
38. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/03/18 17:45 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. 2-0
39. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 04/03/18 18:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/03/18 09:15 ΚΙΚΗΣ Α.  
41. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 03/03/18 11:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. Αναβλήθηκε
42. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/03/18 13:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 1-7
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 03/03/18 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
44. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 03/03/18 18:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι. 0-0
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 03/03/18 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 0-2
46. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 04/03/18 13:30 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/03/18 12:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι. 0-0
48. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/03/18 13:15 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 0-2
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/03/18 09:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. 1-2
50. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 03/03/18 09:15 ΡΑΠΤΗΣ Θ. 1-0
51. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 03/03/18 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 09:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 1-1
53. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 03/03/18 13:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 0-3
54. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/03/18 17:45 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 04/03/18 13:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-0
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 04/03/18 09:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 1-3
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 04/03/18 10:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 5-1
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/03/18 09:15 ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.  
59. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/03/18 11:15 ΚΙΚΗΣ Α.  
60. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 03/03/18 18:15 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 03/03/18 10:30 ΒΑΛΒΗΣ Κ. 0-3
62. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 03/03/18 14:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
63. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 04/03/18 10:00 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 03/03/18 12:30 ΒΑΛΒΗΣ Κ.  
65. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 04/03/18 11:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 9-0
66. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/03/18 17:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΧΑΣΑΠΗΣ .., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ..  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 03/03/18 13:00 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.  
68. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/03/18 13:15 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/03/18 11:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ .., ΣΠΗΛΙΟΣ .. 1-3
70. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 04/03/18 11:00 ΠΕΡΟΥΛΗΣ .. 2-8
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΜΟΡΓΟΥ Σάββατο 03/03/18 09:45 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ .., ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ .. 6-2
72. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 03/03/18 13:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΑΪΝΗΣ .., ΣΚΡΙΑΠΑΣ .. Αναβλήθηκε

 

Related posts

Σε επαγγελματικό πλέον επίπεδο τα τμήματα υποδομής του Ερμή Κορυδαλλού

Ρένος Γιαμπουράς

BOCA SPORT CUP

Nάσος Φακίδης

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) στην Α’ κατηγορία Πειραιά

Abola Team 3