Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
2. | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
3. | ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
4. | ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
5. | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
6. | ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
7. | ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
8. | ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
10. | ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
11. | ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
12. | ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 11/03/18 | 11:00 | ||
13. | ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
14. | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
15. | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
16. | ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
18. | ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
19. | ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 11/03/18 | 11:00 | ||
20. | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 11/03/18 | 11:00 | ||
21. | ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
22. | ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
23. | ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
24. | ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΑΣΩΝ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
26. | ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
27. | ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
28. | ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
29. | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 11/03/18 | 15:00 | ||
30. | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
31. | ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
32. | ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
34. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
35. | ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
36. | ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 11/03/18 | 11:00 | ||
37. | ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
38. | ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
39. | ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
40. | ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
41. | ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
42. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
43. | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΟΨ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
44. | ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 11/03/18 | 12:00 | ||
45. | ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 11/03/18 | 12:30 | ||
46. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 12:30 | ||
47. | ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
48. | ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
49. | ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
50. | ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 11/03/18 | 11:00 | ||
51. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 11/03/18 | 11:00 | ||
52. | ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
53. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
54. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
55. | ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 09:30 | ||
56. | ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 11/03/18 | 11:00 | ||
57. | ΑΡΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 11/03/18 | 11:00 | ||
58. | ΠΛΑΤΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 11:00 | ||
59. | ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 11/03/18 | 15:30 | ||
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
60. | ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 10/03/18 | 15:00 | ||
61. | ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 10/03/18 | 15:30 | ||
62. | ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 11/03/18 | 09:30 | ||
63. | ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 11/03/18 | 10:30 | ||
64. | ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 11/03/18 | 11:00 | ||
65. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 11/03/18 | 11:30 | ||
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
66. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Τετάρτη | 07/03/18 | 15:00 | ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι. | |
67. | ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Τετάρτη | 07/03/18 | 15:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
68. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Τετάρτη | 07/03/18 | 16:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
69. | ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Πέμπτη | 08/03/18 | 16:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
70. | ΠΛΑΤΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Τετάρτη | 07/03/18 | 16:00 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. |