free page hit counter
13.4 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (10/3) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου 10/3 στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 4-0
2. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-4
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-3
4. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 2-1
5. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-1
7. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-0
8. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 3-2
10. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 5-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-2
12. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-0
13. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-0
14. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-1
16. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-2
17. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 1-0
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/03/18 15:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-1
21. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 4-1
24. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 07/03/18 15:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 4-1
26. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 07/03/18 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
27. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 07/03/18 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-0
9η αγωνιστική
28. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-1
29. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/03/18 10:45 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Πέμπτη 08/03/18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-2
9η αγωνιστική
31. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/03/18 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-1
32. ΠΕΥΚΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/03/18 09:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
33. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-3
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 18:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/03/18 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-0
36. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/03/18 18:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
37. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΡΟΥΦ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/03/18 18:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/03/18 09:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-0
39. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/03/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-1
40. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/03/18 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-1
41. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 15:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 1-3
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη 07/03/18 16:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-5
9η αγωνιστική
43. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/03/18 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-3
44. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 10:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-0
45. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 10:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-3
46. ΠΛΑΤΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/03/18 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-3
47. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 7-0
48. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 11:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 7-0
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 13:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
50. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 13:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 20:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 17:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/03/18 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 5-2
54. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/03/18 10:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 1-3
55. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 12:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-1
56. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.  
57. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 19:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 10:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-0
59. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 11:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΛΕΜΟΥΡΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-2
60. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/03/18 11:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Σ. 2-8
61. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 18:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 16:45 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.  
63. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 17:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΡΦΗ Χ.  
64. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 17:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/03/18 12:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 2-0
66. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 13:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-6
67. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 13:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
68. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-2
69. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 19:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/03/18 11:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-1
71. ΒΥΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 11:30 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΟΥΜ Δ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 1-3
72. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/03/18 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ. 7-1
73. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 13:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΛΩΡΟΣ Χ. 0-3
74. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 10/03/18 18:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.  
76. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 11:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 1-1
77. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-1
78. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.  
79. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 18:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΡΦΗ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 09:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 5-2
81. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
82. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 18:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
83. ΡΟΥΦ – ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
84. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 19:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 09:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 2-3
86. ΑΕΚ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 10/03/18 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 5-2
87. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
88. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 19:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 10:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-2
90. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-2
91. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΑΡΡΗΣ Α. 3-0
92. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 16:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
93. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 17:45 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
94. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/03/18 19:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 10:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
96. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 12:15 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-4
97. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
98. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
99. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 18:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 09:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 5-1
101. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 10/03/18 09:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-7
102. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/03/18 10:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-3
103. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 12:45 ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-4
104. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 12:00   3-0 α.α.
106. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 10/03/18 17:00 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
107. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/03/18 17:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
108. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/03/18 17:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
109. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/03/18 18:15 ΙΣΣΑ Α.  
110. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 20:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/03/18 10:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-2
112. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 10/03/18 11:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
113. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 10/03/18 16:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-2
114. ΡΟΥΦ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/03/18 19:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-4
116. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/03/18 10:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 6-1
117. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 13:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
118. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/03/18 12:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-10
120. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 13:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
121. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
122. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 19:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
123. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 10/03/18 10:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 4-4
124. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/03/18 12:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
125. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕΚ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 19:15 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
126. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 20:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 10/03/18 11:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-1
128. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 10/03/18 13:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-1
129. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/03/18 14:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 5-3
130. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 17:45 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 12:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 4-1
132. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/03/18 13:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-1
133. ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 7-0
134. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 18:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

Related posts

Αγκαλιά με την άνοδο η Θύελλα Περιστερίου (2-0)

Abola Team

Σημαντικό βαθμό τα Μελίσσια

abola10

Στην παράταση ο Ορφέας 3-1 τον ΠΑΣ Αθηνών 1966

Abola Team