18.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 19, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Διπλό ο Χαραυγιακός με Σούρμενα-Τα αποτελέσματα στα πρωινά-Κυριακάτικα (11/3) παιχνίδια στην ΕΠΣΑ και όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στον 4ο όμιλο της Γ’ κατηγορίας

Στα πρωινά-Κυριακάτικα (11/3) παιχνίδια που σημειώθηκαν με το διπλό του Χαραυγιακού επί των Σουρμένων σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-2

 

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 11/03/18 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 3-1
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-2

 

 

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/03/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/03/18 10:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-1
51. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/03/18 09:30 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-4
56. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-1
57. ΑΡΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-3
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 4-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 4-1
61. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
62. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/03/18 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 4-2
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/03/18 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-0
64. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/03/18 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
65. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/03/18 11:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-0

 

 

Related posts

Οι διαιτητές στα αυριανά (Τετάρτη 4/10) παιχνίδια Κυπέλλου στην ΕΠΣΑ

Abola Team 2

Ομορφαίνει την έδρα της η Διάνα

Γιώργος Ανανίδας

Έρχεται Γενική Συνέλευση στον ΑΟ Βύρωνα

Κωνσταντίνος Ράπτης