13.7 C
A' ΑΘΗΝΩΝ

Ο Φωστήρας Ηλιούπολης 1-0 τον Χολαργό

Ο Φωστήρας Ηλιούπολης νίκησε με σκορ 1-0 τον Χολαργό και με τον τρόπο αυτό ανέκοψε το νικηφόρο σερί των φιλοξενούμενων.

Τα πάντα κρίθηκαν στο 57’ όταν ο Λεπτάκης έκανε σέντρα και ο Κωστελέτος με κεφαλιά έγραψε το 1-0. Επτά λεπτά νωρίτερα, ο Κωστελέτος έχασε μοναδική ευκαιρία για γκολ.

Καλή η διαιτησία των Χριστοδούλου Καφρίτσα και Σταυρόπουλου.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Ντόνι, Τζίμας (53’ λ.τ. Αϊβάζης), Σάχου, Β. Ασωνίτης, Βουλτσίδης, Μπαρδάκης, Φάρος, Παπίγκου, Τσαπούρας (46’ Κωστελέτος), Λεπτάκης, Μπλέσας (85’ Μερτζανίδης).

ΧΟΛΑΡΓΟΣ: Σκαλαίος, Γερόνυμος, Κοντογιάννης, Μιχελής, Νταϊφώτης, Τσοουτσουδάκης, Καρράς (62’ Νικολαΐδης), Χάλος (85’ Ακάσογλου), Α. Καζάκος, Τρυφιάτης (62’ Παπαθανάσης), Ζώης.