11.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.  
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
6. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ.  
11. ΠΕΥΚΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
13. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
15. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
16. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
19. ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
20. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 18/03/18 11:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
21. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
24. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 17/03/18 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
27. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
28. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
30. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.  
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
34. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΙΣΣΑ Α.  
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 18/03/18 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
37. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
42. ΠΟΨ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
44. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/03/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
45. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 15:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
50. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 09:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.  
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 12:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
53. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
56. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΛΑΤΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΝΙΩΤΗ Α.  
57. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/03/18 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/03/18 10:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/03/18 12:30 ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/03/18 09:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
61. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
63. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/03/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/03/18 09:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
67. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/03/18 10:45 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
68. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
69. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 18:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
70. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 20:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
71. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 21/03/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
73. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
74. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
75. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
76. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 19:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
77. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/03/18 19:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
78. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 18/03/18 19:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΡΟΥΦ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/03/18 09:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
80. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/03/18 11:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
81. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 17/03/18 13:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
82. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 14:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
83. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
84. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 18/03/18 12:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
85. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΙΣΣΑ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/03/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
87. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/03/18 11:45 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
88. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/03/18 19:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
89. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/03/18 19:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
90. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 18/03/18 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
91. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/03/18 18:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
92. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/03/18 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/03/18 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
94. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/03/18 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
95. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/03/18 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
96. ΙΑΣΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
97. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 18:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
98. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
99. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 20:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 12:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
101. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/03/18 17:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
102. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
103. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 18:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
104. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/03/18 17:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
105. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 18:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/03/18 13:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
107. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 18/03/18 17:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
108. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
109. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/03/18 19:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
110. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/03/18 19:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/03/18 09:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.  
112. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 11:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
113. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 17/03/18 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.  
114. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 18:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΛΕΜΟΥΡΗΣ Κ.  
115. ΙΑΣΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 20:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.  
116. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ.  
117. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/03/18 19:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/03/18 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΕΛΕΜΟΥΡΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.  
119. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 12:15 ΙΣΣΑ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π.  
120. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/03/18 18:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.  
121. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 18:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
122. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α.  
123. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
124. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 18/03/18 14:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 18:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Σ.  
126. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/03/18 20:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
127. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/03/18 10:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
128. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.  
129. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 18/03/18 13:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.  
130. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 17:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
131. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 19:30 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
132. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
133. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/03/18 13:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ.  
134. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/03/18 13:00 ΤΣΑΦΟΣ Β.  
135. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 14:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
136. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/03/18 19:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
137. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/03/18 19:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.  
138. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 20:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/03/18 09:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.  
140. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 09:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ.  
141. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 10:30 ΙΣΣΑ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.  
142. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 18/03/18 12:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
143. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΒΥΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 18/03/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α.  
144. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/03/18 17:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/03/18 11:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΡΦΗ Χ.  
146. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 17:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΜΟΡΦΗ Χ.  
147. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 18/03/18 11:15 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.  
148. ΡΟΥΦ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
149. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
150. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 20:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/03/18 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
152. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/03/18 09:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
153. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/03/18 12:45 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
154. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 13:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
155. ΙΑΣΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 16:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
156. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 17/03/18 19:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/03/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
158. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/03/18 11:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
159. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/03/18 12:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
160. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 12:45 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
161. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/03/18 20:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
162. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 18/03/18 09:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
163. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
164. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/03/18 11:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
165. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/03/18 13:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
166. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 17/03/18 14:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
167. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 18:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
168. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/03/18 19:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
169. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/03/18 11:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
170. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
171. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/03/18 13:00 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
172. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/03/18 15:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
173. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 17/03/18 18:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
174. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/03/18 11:45 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
175. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/03/18 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/03/18 10:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
177. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/03/18 19:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
178. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/03/18 20:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
179. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/03/18 17:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
180. ΠΕΥΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 18/03/18 17:45 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
181. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/03/18 20:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/03/18 09:00 ΙΣΣΑ Α.  
183. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/03/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
184. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/03/18 11:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
185. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 17/03/18 17:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
186. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 18/03/18 09:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

 

Εξάλλου η ΕΠΣΑ ενημερώνει τα σωματεία της:

Γνωρίζουμε στα σωματεία μας, ότι  το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 24-25/3/2018, (ΚΥΡΙΑΚΗ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ) θα διεξαχθούν αγώνες των εξής πρωταθλημάτων:

 

Α΄ Κατ. (25η αγωνιστική), ΝΕΩΝ (11η αγωνιστική), ΠΑΙΔΩΝ (10η αγωνιστική), ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (7η αγωνιστική) εκτός των ομίλων 10 και 12 και ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ (3η αγωνιστική).

 

 

Related posts

Ανεβαίνει ο Ήφαιστος με χατ-τρικ Νησαριώτη!

abola10

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές στους αγώνες πρωταθλήματος (Α’ κατηγορίας) του Σαββατοκύριακου (17 και 18/9)

Ρένος Γιαμπουράς

Κλήσεις στις Μικτές της ΕΠΣΑ για προπόνηση στις 28/11

Abola Team 3