Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στην ΕΠΣΑΝΑ και λειτουργία των νέων γραφείων της Ένωσης

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

15oς ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΡΚΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Τετάρτη 21/03/18 17:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Α Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 17/03/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βούλας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
5. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
6. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Βάρης Κυριακή 18/03/18 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κερατέας Κυριακή 18/03/18 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δροσιάς Σάββατο 17/03/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 17/03/18 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
13. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/03/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
15. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αφιδνών Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
17. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κρυονερίου Κυριακή 18/03/18 15:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Διονύσου Σάββατο 17/03/18 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Κουβαρά Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γραμματικού Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
21. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
22. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Βούλας Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
23. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 18/03/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΜΠΕΡΟΣ .)
 
24. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αυλώνα Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
26. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
28. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/03/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
30. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/03/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
32. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Β Φάση Παίδων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
34. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 18/03/18 12:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
Β Φάση Παίδων Β Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 18/03/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
36. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βάρης Κυριακή 18/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
38. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Άννας Κυριακή 18/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.  
Β Φάση Παίδων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 18/03/18 10:00    
40. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
43. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αναβύσσου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
44. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
45. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βoca Αrena Σάββατο 17/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
47. ΜΑΡΚΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
48. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
49. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Βoca Αrena Σάββατο 17/03/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
50. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Διώνης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
52. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 17/03/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
53. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
54. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
56. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/03/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
57. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α.  
58. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/03/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
59. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Α Όμιλος Junior
(17η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 18/03/18 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.  
61. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 18/03/18 12:30 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.  
62. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 18/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
63. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/03/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
64. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Κυριακή 18/03/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
Β Όμιλος Junior
(17η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 18/03/18 00:00    
66. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/03/18 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
67. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Βoca Αrena Κυριακή 18/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
68. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΜΑΡΚΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 18/03/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
69. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 18/03/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
Γ Όμιλος Junior
(17η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 18/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
71. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Διονύσου Κυριακή 18/03/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
72. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 18/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
73. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Δροσιάς Κυριακή 18/03/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
74. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 18/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Δ Όμιλος Junior
(17η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 18/03/18 00:00    
76. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/03/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.  
77. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καπανδριτίου Κυριακή 18/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
78. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 18/03/18 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
79. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Συκαμίνου Κυριακή 18/03/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
81. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 17/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
83. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Συκαμίνου Σάββατο 17/03/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 17/03/18 10:00    
85. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
87. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 18/03/18 00:00    
89. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Κερατέας Κυριακή 18/03/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Κύπελλο Παίδων Β Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Πολυδενδρίου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
91. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Παίδων Γ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ανθούσας Κυριακή 18/03/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
93. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 18/03/18 12:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.  
Κύπελλο Παίδων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/03/18 10:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
95. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
Κύπελλο Παίδων Ε Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 18/03/18 10:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
97. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 18/03/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
Κύπελλο Παίδων ΣΤ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Καπανδριτίου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.

Ορίστηκαν Υπερπαρατηρητές μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :

 

ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ο κος ΝΑΚΑΣ

 

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ο κος ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

 

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ ο κος ΜΕΝΤΖΑΦΟΣ

 

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ο κος ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ

 

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ο κος ΜΑΣΟΥΡΑΣ

 

ΑΟ ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ο κος ΜΕΝΤΖΑΦΟΣ

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ο κος ΡΟΥΣΣΗΣ

 

Σχετικά με την λειτουργία των νέων γραφείων της σε ανακοίνωσή της η Ένωση Ανατολικής Αττικής επισημαίνει:

Σας ενημερώνουμε ότι από σήμερα εξυπηρετούμε στα καινούρια γραφεία της Ένωσης.

 

Διεύθυνση:  19o χιλ. Λεωφ. Μαραθώνος και Αγ, Δημητρίου 5, Παλλήνη Πικέρμι

Related posts

Η ΕΠΣΑΝΑ προειδοποιεί για τις δυσμενείς κρίσεις σε θεσμικά όργανα της Ένωσης

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Λειτουργία ιατρείου στα γραφεία της Ένωσης

Ρένος Γιαμπουράς

Την γλίτωσε φθηνά σε τροχαίο με την μηχανή του ο γνωστός διαιτητής Ράινχαρτ Μπουξμπάουμ

Abola Team 2