free page hit counter
6.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 31, 2023
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (17/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (17/3) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-0
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 17/03/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βούλας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
Β Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δροσιάς Σάββατο 17/03/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-4
6. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 17/03/18 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
7. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
2-1
8. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-3
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Διονύσου Σάββατο 17/03/18 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
10-1
10. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Κουβαρά Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
2-0
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
12. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κερατέας Τετάρτη 14/03/18 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 1-2
14. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
15. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/03/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-0
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
17. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/03/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 1-1
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
19. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 0-0
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Πέμπτη 15/03/18 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 1-2
Α Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Τετάρτη 14/03/18 16:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-2
22. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-7
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 3-2
24. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αναβύσσου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
25. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
26. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Τετάρτη 14/03/18 16:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 4-0
28. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βoca Αrena Σάββατο 17/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
29. ΜΑΡΚΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-4
30. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
31. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Βoca Αrena Σάββατο 17/03/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
32. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Διώνης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 7-1
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 5-2
34. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 17/03/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-6
35. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
36. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
38. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/03/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-2
39. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α.  
40. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/03/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 0-5
41. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Γ Όμιλος Junior
(16η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Τετάρτη 14/03/18 00:00    
Δ Όμιλος Junior
(12η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Τετάρτη 14/03/18 16:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 1-1
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παπασιδέρη Τετάρτη 14/03/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-2
45. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Πέμπτη 15/03/18 16:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
46. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 4-0
47. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 4-0
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γραμματικού Τετάρτη 14/03/18 16:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-4
49. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 17/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 4-2
50. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Συκαμίνου Σάββατο 17/03/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 2-2
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 17/03/18 10:00    
52. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-7
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Άννας Τετάρτη 14/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α. 1-3
54. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
55. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 4-1

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ρένος Γιαμπουράς

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα σημερινά (24/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom