13.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 5, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στα ματς τπυ Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος όμιλος – 21η αγωνιστική 

ΑΕ Διδυμοτείχου-Αετός Ορφανού 1-0 

Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου 0-1 

Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Προσκυνητών 1-1 

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3-2 

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ελπίς Σκουτάρεως 1-1 

Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης 2-2 

 

2ος όμιλος – 28η αγωνιστική 

Πιερικός-Άρης Παλαιοχωρίου 0-3 

Ηρακλής-ΑΠΕ Λαγκαδά 3-0 

Καμπανιακός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 3-1 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Κιλκισιακός 0-3 

Νάουσα-Εδεσσαϊκός 0-0 

Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Καρδίας 2-1 

Μακεδονικός-ΑΕ Καρίτσας 1-0 

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας 

 

3ος όμιλος – 24η αγωνιστική 

Ερμής Αμυνταίου-ΑΕΠ Καραγιαννίων 4-1 

Νέος Αμφίλοχος-Σκουφάς Κομποτίου 2-0 

Θεσπρωτός-Αστέρας Παραποτάμου 3-0 

ΑΕ Λευκίμμης-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0 

Δόξα Κρανούλας-Πανλευκάδιος 2-0 

Καστοριά-Μακεδονικός Φούφα 0-3 α.α 

Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας 

 

4ος όμιλος – 24η αγωνιστική 

Ολυμπιακός Βόλου-Οπούντιος Μαρτίνου 6-0 

Ρήγας Φεραίος-ΑΟ Σελλάνων 1-0 

Αστέρας Ιτέας-Αχιλλέας Φαρσάλων 3-2 

ΝΠΣ Βόλος-ΓΣ Αλμυρού 2-2 

Διγενής Νεοχωρίου-Θήβα 1-0 

ΑΠΟΚ Βελούχι-Νίκη Βόλου 0-5 

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου 

 

5ος όμιλος – 20η αγωνιστική 

Παλληξουριακός-Τσικλητήρας Πύλου 2-0 

Αχαϊκή-Πανηλειακός 0-1 

Ζάκυνθος-Παναρκαδικός 2-1 

Λεωνίδιο-ΠΑΟ Βάρδας 0-2 

Καλαμάτα-Διαγόρας Βραχνέικων 2-2 

Αστέρας Αμαλιάδας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-0 

 

6ος όμιλος – 20η αγωνιστική 

ΑΟ Λουτράκι-Προοδευτική 1-2 

Ρόδος-ΑΟ Ζευγολατιού 4-0 

Κερατσίνι-Ιωνικός 2-1 

Ασπρόπυργος-Διαγόρας 1-0 

Πέλοπας Κιάτου-Εθνικός 0-2 

Ρεπό: Ιάλυσος 

 

7ος όμιλος – 20η αγωνιστική 

Χαλκίδα-Αήττητος Σπάτων 2-0 

Τριγλία Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου 1-0 

Αιολικός-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-1 

Ταμυναϊκός-Θύελλα Ραφήνας 0-2 

Παναργειακός-Πανθηραϊκός 0-0 

Ρεπό: Ερμιονίδα 

 

8ος όμιλος – 20η αγωνιστική 

Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 0-1 

Κηφισιά-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-1 

Αιγάλεω-ΟΦ Ιεράπετρας 0-0 

ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηλυσιακός 0-2 

Ερμής Ζωνιανών-Άγιος Ιερόθεος 1-3 

Ρεπό: Φωστήρας

Related posts

Πρώτα Κύπελλο βλέπουν στον Διαγόρα Ρόδου και μετά το ντέρμπι

Abola Team 2

Κωτσοβός: «Είμαι πολύ χαρούμενος που επιστρέφω στο Ρέθυμνο με την ΑΕ Μυλοποτάμου»

Abola Team 3

Φιλικό με ΟΦ Ιεράπετρας το Σάββατο ο Ηρόδοτος

Abola Team 2