34.1 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-0
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 17/03/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βούλας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
5. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5-0
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-3
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Βάρης Κυριακή 18/03/18 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
0-0
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κερατέας Κυριακή 18/03/18 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-1
Β Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δροσιάς Σάββατο 17/03/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-4
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 17/03/18 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
2-1
12. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-3
13. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/03/18 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
2-2
14. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αφιδνών Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
1-6
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
1-2
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κρυονερίου Κυριακή 18/03/18 15:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-2
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Διονύσου Σάββατο 17/03/18 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
10-1
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Κουβαρά Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
2-0
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γραμματικού Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-0
20. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-0
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Βούλας Κυριακή 18/03/18 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
0-3
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 18/03/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΜΠΕΡΟΣ .)
1-0
23. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αυλώνα Κυριακή 18/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
0-2
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
25. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
27. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/03/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-0
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
29. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/03/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 1-1
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
31. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 0-0
Β Φάση Παίδων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-3
33. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 18/03/18 12:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 8-0
Β Φάση Παίδων Β Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 18/03/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 3-2
35. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βάρης Κυριακή 18/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 2-5
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Πέμπτη 15/03/18 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 1-2
37. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
38. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Άννας Κυριακή 18/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ. 2-1
Β Φάση Παίδων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 18/03/18 10:00    
40. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-7
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 3-2
43. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αναβύσσου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-4
44. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
45. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 0-3
Β Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βoca Αrena Σάββατο 17/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
47. ΜΑΡΚΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-4
48. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 6-0
49. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Βoca Αrena Σάββατο 17/03/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
50. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Διώνης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 7-1
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 5-2
52. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 17/03/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-6
53. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 3-1
54. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 17/03/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 17/03/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 7-0
56. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/03/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-2
57. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α. Διακόπηκε
58. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/03/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 0-5
59. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 17/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 1-1
Α Όμιλος Junior
(17η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 18/03/18 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 8-1
61. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 18/03/18 12:30 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 3-1
62. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 18/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-2
63. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 0-2
64. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Κυριακή 18/03/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-1
Β Όμιλος Junior
(17η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 18/03/18 00:00    
66. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/03/18 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
67. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Βoca Αrena Κυριακή 18/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
68. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΜΑΡΚΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 18/03/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 2-6
69. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 18/03/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 4-1
Γ Όμιλος Junior
(17η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 18/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 2-2
71. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Διονύσου Κυριακή 18/03/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π. 12-0
72. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 18/03/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
73. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Δροσιάς Κυριακή 18/03/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 3-3
74. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 18/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Δ Όμιλος Junior
(17η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 18/03/18 00:00    
76. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/03/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π. 7-0
77. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καπανδριτίου Κυριακή 18/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-1
78. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 18/03/18 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
79. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Συκαμίνου Κυριακή 18/03/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 6-2
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Πέμπτη 15/03/18 16:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 7-1
81. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 4-0
82. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 4-0
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 17/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 4-2
84. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Συκαμίνου Σάββατο 17/03/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 2-2
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 17/03/18 10:00    
86. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-7
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 17/03/18 00:00    
88. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 17/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 4-1
Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 18/03/18 00:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
90. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 18/03/18 00:00    
Κύπελλο Παίδων Β Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Πολυδενδρίου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-3
92. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Παίδων Γ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ανθούσας Κυριακή 18/03/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
94. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 18/03/18 12:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ. 0-2
Κύπελλο Παίδων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/03/18 10:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 2-5
96. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 2-0
Κύπελλο Παίδων Ε Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 18/03/18 10:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
98. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 18/03/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-4
Κύπελλο Παίδων ΣΤ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Καπανδριτίου Κυριακή 18/03/18 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1

Related posts

Ο Θανάσης Λάμπρου παραμένει πρόεδρος στην Μαρκό

Abola Team 3

Ας βοηθήσουμε όπως μπορούμε!

Abola Team

Η ενημέρωση της ΕΠΣΑΝΑ για τις τελευταίες αγωνιστικές σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία και οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα ματς και στις τρεις κατηγορίες

Abola Team 3