30.8 C
Αθήνα
Αύγουστος 8, 2022
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Αλλαγή διαιτητή σε αγώνα του Σαββάτου (24/3) στην Γ’ Εθνικής-Οι διαιτητές στα ματς και των οκτώ ομίλων στην αγωνιστική του Σαββάτου

O Εθνικός Φιλιππιάδας υποδέχεται τον Τηλυκράτη Λευκάδας το Σάββατο (24/3, 15:00) για την 25η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής, με την ΕΠΟ να ανακοινώνει την Πέμπτη αλλαγή διαιτητή για την αναμέτρηση.

 

Παρότι αρχικά στο συγκεκριμένο ματς είχε οριστεί ως πρώτος διαιτητής ο Γιώργος Ρούσος, η ΕΠΟ ανακοίνωσε νέο ορισμό. Στον αγώνα λοιπόν θα σφυρίξει ο Νίκος Πουλημάς της ΕΠΣ Κέρκυρας. Βοηθοί οι Παύλος Φραγκούλης και Άγγελος Τσόγκας

Οι διαιτητές που ορίστηκαν σε όλα τα ματς του Σαββάτου (24/3) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής είναι οι εξής:

 

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ

29 1.2 24/03/18 15:00

ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Ο ΑΡΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ

ΦΩΤΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ

ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ

29 1.2 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΝΤΑΒΕΛΑΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΒΑΛΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

29 1.2 24/03/18 15:00 ΓΗΠ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΕΥΟΣΜΟΥ

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΒΛΑΧΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

29 1.2 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΤΡΙΚΑΛ.ΗΜΑΘ

ΣΤΟΛΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

29 1.2 24/03/18 15:00 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΑΣ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ

ΜΠΛΟΥΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

29 1.2 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΠO

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

29 1.2 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΜΦΑΟ

ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΓΙΑΝΤΣΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

25 1.3 24/03/18 15:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ

ΣΚΟΥΦΑΣ

ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΚΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΦΥΡΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

25 1.3 24/03/18 15:00

ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΜΙΛΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

25 1.3 24/03/18 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

25 1.3 24/03/18 15:00

ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ Ν.ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ ΠΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΘΑΝΑΣΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΟΛΛΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΟΥΛΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

25 1.3 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΣ

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΟΝ

ΠΟΥΛΗΜΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΣΟΓΚΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΟΜΑΡΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

25 1.3 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣΚ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ

ΜΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΣΟΥΖΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΙΤΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

25 1.4 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΔΕΛΧΑΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΖΕΡΒΟΣ

ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

25 1.4 24/03/18 15:00

ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟK ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

ΚΕΚΕΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

25 1.4 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΘΗΒΩΝ Η ΘΗΒΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

ΒΛΑΧΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΚΟΥΒΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΔΑΜ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

25 1.4 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΑΠO

ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΠΑΛΙΑΓΚΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΦΙΤΣΑΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

25 1.4 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΟ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ ΜΕΓΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΜΗΝΟΥΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΝΤΖΑΘΑΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

25 1.4 28/03/18 15:00 ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ

ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ

ΒΑΪΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΤΑΪΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

21 1.5 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΥΛΟΥ

ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΝΙΚΑ

ΙΩΣΗΦ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

21 1.5 24/03/18 14:00

ΔΗΜ.

ΓΗΠ.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΧΡΟΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

21 1.5 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΟ

ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ 1961

ΑΠΣ

ΤΑΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

21 1.5 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.-

ΠΑΝΟΠ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

21 1.5 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΟΛΑΩΝ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ

ΚΟΛΛΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΣΑΝΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

21 1.5 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΑΡΔΑΣ

ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ ΜΑΝΟΥΧΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΠΑΝΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

21 1.6 24/03/18 15:00

ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ

(ΠΡΟΟΔ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΝΕΟΛΑΙΑ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΟ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΟΥΡΝΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΕΣΤΡΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

21 1.6 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΣΕΤΣΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΚΑΦΙΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21 1.6 24/03/18 15:00

ΔΗΜΟΤ.ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

(ΙΩΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΓΚΑΜΑΡΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΡΤΕΣΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΕΤΣΗ

ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

21 1.6 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο.

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΦΙΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΠΑΓΟΥΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΦΛΩΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

21 1.6 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΙΑΤΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926

ΓΠΣ

ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-

ΔΟΞΑ ΑΟ

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΑΡΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΛΑΓΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

21 1.7 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΠΑΤΩΝ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ

ΚΑΤΟΠΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΠΑΣΠΑΤΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΑΝΘΟΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

21 1.7 24/03/18 15:00

ΓΗΠ ΔΙΑΓΟΡΑ

ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΟ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΕΤΡΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΑΡΑΒΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΝΤΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21 1.7 24/03/18 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ

ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΠΕΡΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

21 1.7 24/03/18 15;00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΦΣΑ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

21 1.7 24/03/18 15:00

ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΥΡΩΝ

ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ

ΚΑΤΟΙΚΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΛΙΑΚΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΛΑΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΟΝΙΑΡΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

21 1.8 24/03/18 15:00

ΔΗΜ. ΓΗΠ.

Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ

ΚΟΛΥΤΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

21 1.8 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΝΤΑΟΥΛΑΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΡΕΝΤΖΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΓΑΔΑΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

21 1.8 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

21 1.8 24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΟ ΚΑΚΡΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΧΟΪΚΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΑΡΑΝΟΣ

ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

21 1.8 24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Related posts

Το Κερατσίνι τιμά τον Εθνικάρα!

Abola Team 2

Τον Κώστα Κωτάκη πήρε ο Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

Abola Team 2

«Διαζύγιο» με Βασιλειάδη η ΑΕ Μυλοποτάμου

Abola Team 2