Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/3) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές, παρατηρητές και υπερπαρατηρητές:

 

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 24/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΝΟΙΞΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/03/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
3. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 24/03/18 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
4. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 24/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
5. ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 24/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/03/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 24/03/18 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 25/03/18 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
10. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/03/18 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
11. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/03/18 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
12. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 25/03/18 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 25/03/18 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
14. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Κυριακή 25/03/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
15. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Βουλιαγμένης Κυριακή 25/03/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
16. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 25/03/18 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 24/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
18. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/03/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 24/03/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 24/03/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Βάρης Σάββατο 24/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .  
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΜΑΡΚΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Β Φάση Παίδων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/03/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 24/03/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 24/03/18 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 24/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
27. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 24/03/18 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
28. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κρυονερίου Τετάρτη 28/03/18 16:30

 

Ορίστηκαν Υπερπαρατηρητές μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :

 

 

 

ΓΣ ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ο κος ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ

 

ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ο κος ΠΕΠΠΑΣ

 

ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ ο κος ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

 

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ο κος ΜΕΝΤΖΑΦΟΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ο κος ΝΑΚΑΣ

 

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ο κος ΡΟΥΣΣΗΣ

 

Related posts

Ελεύθερος ο Φετολάρι από την Λαυρεωτική

Abola Team 3

Εννιά ανανεώσεις στον Νικολακάκη | Παπαδόπουλος: «Υπόσχομαι σκληρή δουλειά»

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα των φιλικών αγώνων της ημέρας

Ρένος Γιαμπουράς