5.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 27, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα τελικά αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/3) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 24/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
3-0
3. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΝΟΙΞΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/03/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-2
4. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 24/03/18 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-0
5. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 24/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-1
6. ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-3
7. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 24/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
6-0
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/03/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-3
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 24/03/18 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
1-0
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 24/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 2-0
11. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/03/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-1
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 24/03/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 4-3
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 24/03/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-0
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Βάρης Σάββατο 24/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .  
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΜΑΡΚΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Β Φάση Παίδων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/03/18 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 4-0
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 24/03/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 24/03/18 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 1-4
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 24/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 2-2

Related posts

Τα σημερινά (4/1/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 30/9 και 1/10 σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3