5.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 27, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (31/3 και 4/1) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 31/03/18 16:30    
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30    
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30    
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30    
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30    
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30    
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 01/04/18 16:30    
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 16:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30    
10. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 31/03/18 16:30    
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 31/03/18 16:30    
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 16:30    
13. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 16:30    
14. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30    
15. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 01/04/18 16:30    
16. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/04/18 16:30    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30    
18. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30    
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30    
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 16:30    
21. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 01/04/18 11:00    
22. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 01/04/18 11:00    
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/04/18 16:30    
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/04/18 16:30    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30    
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30    
27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30    
28. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/04/18 16:30    
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30    
30. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/04/18 16:30    
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 01/04/18 16:30    
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/04/18 16:30    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 16:30    
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30    
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30    
36. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 31/03/18 16:30    
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/04/18 11:00    
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/04/18 16:30    
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/04/18 16:30    
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 16:30    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30    
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 31/03/18 16:30    
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 10:00    
44. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΟΨ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/04/18 13:00    
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/04/18 13:00    
46. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 13:45    
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 01/04/18 16:30    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 31/03/18 16:30    
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/03/18 16:30    
50. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/04/18 11:00    
51. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 01/04/18 11:00    
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 01/04/18 11:30    
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 13:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30    
55. ΑΡΙΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 10:00    
56. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/04/18 10:00    
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 11:00    
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/04/18 11:00    
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/04/18 16:30    
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Τετάρτη 28/03/18 17:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Related posts

Διάνα – Δάφνη Παλ. Φαλήρου 0-0

Abola Team 2

Οι σύμβουλοι της ΕΠΣΑ που θα παρακολουθήσουν τα ματς Κυπέλλου της Τετάρτης (20/12)

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (19-20/1)

Nάσος Φακίδης