Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στον Πειραιά

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 01/04/18 14:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
 
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/04/18 14:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
 
3. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 01/04/18 14:00 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/04/18 14:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
5. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/04/18 14:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 01/04/18 14:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
 
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/04/18 17:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
 
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 31/03/18 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
9. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 31/03/18 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
 
10. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 17:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
 
11. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 31/03/18 17:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
 
12. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 31/03/18 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 31/03/18 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
14. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 31/03/18 17:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 31/03/18 17:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
 
16. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 14:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
 
17. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/04/18 14:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 01/04/18 14:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΙΚΑΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
19. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/04/18 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΣΑΝΟΣ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
 
20. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 01/04/18 17:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
21. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/04/18 17:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 31/03/18 17:00   Αναβλήθηκε
23. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 17:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
 
24. ΘΗΣΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 01/04/18 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
25. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/04/18 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/04/18 17:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
 
27. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 17:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
28. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 01/04/18 17:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/04/18 11:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
30. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/04/18 11:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
31. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 11:30 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
 
32. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 01/04/18 11:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
33. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 01/04/18 17:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)
 
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 31/03/18 13:00 ΚΙΚΗΣ Α.  
35. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 31/03/18 19:15 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.  
37. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 15:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.  
38. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 31/03/18 19:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΠΟΥΛΟ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 31/03/18 12:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.  
40. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/04/18 19:15 ΤΣΑΝΟΣ Ι.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ .., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..  
42. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 31/03/18 15:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/04/18 19:15 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 31/03/18 15:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι.  
45. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 31/03/18 19:15 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. Αναβλήθηκε
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 31/03/18 09:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.  
47. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 31/03/18 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
48. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/04/18 19:15 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.  
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 31/03/18 10:00 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.  
50. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 11:15 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
51. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 31/03/18 14:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. Αναβλήθηκε
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 31/03/18 13:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι.  
53. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 31/03/18 19:15 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
54. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/04/18 09:15 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 31/03/18 10:45 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ .., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ..  
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 13:30 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
57. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 01/04/18 11:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 31/03/18 13:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
59. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 31/03/18 13:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
60. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/04/18 19:15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 31/03/18 12:45 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ .., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ..  
62. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 01/04/18 09:30 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 31/03/18 14:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.  
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 13:15 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.  
65. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 01/04/18 11:00 ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Αλλαγές στο πρόγραμμα

Nάσος Φακίδης

Ραπτόπουλο και Κοκλιώτη απέκτησε ο Αμπελακιακός

Abola Team 2

Μια ανανέωση και 6 προωθήσεις απ την ακαδημία ο ΕΡΜΗΣ ΚΟΡ.

Abola Team 2