11.5 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (31/3) στην ΕΠΣΑ και η τελική φάση του πρωταθλήματος Νέων και Παίδων

Στα ματς του Σαββάτου (31/3) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-0
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-2
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 3-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-2
5. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 0-1
6. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 4-0
7. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
8. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-0
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-0
11. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
12. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-1
13. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 2-2
15. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-2
17. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-0
18. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-2
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-2
21. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 31/03/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-1
23. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 3-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-3
26. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 4-3
28. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 31/03/18 10:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-2
29. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 18:45 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
30. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 19:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-2
32. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-0
33. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 5-0
34. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 19:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
36. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-1
38. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 31/03/18 15:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
39. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 19:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 31/03/18 10:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3
41. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 10:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-4
42. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/03/18 13:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
43. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 13:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 0-1
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 12:45 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 3-1
45. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 18:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 10:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-0 α.α.
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 31/03/18 09:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 4-0
48. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 10:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-1
49. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 31/03/18 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-2
50. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 20:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.  
51. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 20:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 10:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 0-2
53. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 31/03/18 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 3-1
54. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 31/03/18 12:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ. 2-0
55. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 12:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 4-0
56. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 16:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΣΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π. 3-0 α.α.
57. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 31/03/18 20:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 14:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 0-0
59. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 31/03/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 5-1
60. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 17:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.  
61. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 18:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-7
63. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-5
64. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 31/03/18 12:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
65. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-3
66. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 18:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
67. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 31/03/18 20:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΡΦΗ Χ. 1-3
69. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-3
70. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΡΟΥΦ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 3-0
72. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-1
73. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 20:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΟΡΦΗ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 09:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 2-0
75. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 31/03/18 09:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 4-1
76. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 31/03/18 10:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 7-0
77. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 31/03/18 13:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
78. ΙΑΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 20:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 31/03/18 14:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-0
80. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 20:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 31/03/18 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
82. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 31/03/18 10:45 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-1
83. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 31/03/18 13:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-5
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/03/18 09:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-2
85. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 12:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-8
86. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 14:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 8-2
87. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
88. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 20:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Τετάρτη 28/03/18 17:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
8η αγωνιστική
90. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-0
91. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 4-0
92. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 12:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-4
93. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 31/03/18 13:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 5-0
94. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 18:45 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 10:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-3
96. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 14:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
97. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 31/03/18 17:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-3
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 31/03/18 11:30 ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-1
99. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 12:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-3
100. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 31/03/18 15:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
101. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 31/03/18 18:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 4-0
103. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 31/03/18 14:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-3
104. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 19:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 11:45 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-5
106. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 31/03/18 12:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
107. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 31/03/18 14:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-0
108. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 18:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-3
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-2
110. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 31/03/18 12:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
111. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 31/03/18 17:00 ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-5
112. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 20:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 31/03/18 10:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-2
114. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-2
115. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 14:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
116. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 31/03/18 15:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-5
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 6-0
118. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 31/03/18 12:45 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-2
119. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 12:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
120. ΠΟΨ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν.

 

Όπως είναι γνωστό, το Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ ολοκληρώνεται το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 14 & 15/04/2018 και το Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ, το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 21 & 22/04/2018.

 

            Στη συνέχεια, θα διεξαχθούν οι νοκ-άουτ αγώνες της Τελικής Φάσης.

 

Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ

 

ΟΜΙΛΟΙ ΙΣΧΥΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

 

            Στις 28 & 29/04/2018, θα διεξαχθεί η 1η αγωνιστική της Τελικής Φάσης του Πρωταθλήματος ΝΕΩΝ, με τη συμμετοχή 16 ομάδων (8 αγώνες). Οι 16 ομάδες θα είναι οι 4εις πρώτες καθενός από τους 4εις ομίλους των ισχυρών ομάδων, δηλαδή των ομίλων 9, 10,11 & 12.

 

            Οι 4εις ομάδες που θα καταλάβουν την 1η θέση σε κάθε ένα από τους 4εις ομίλους, θα κληρωθούν με τις 4εις ομάδες που θα καταλάβουν την 4η θέση.

 

            Οι 4εις ομάδες που θα καταλάβουν τη 2η θέση σε κάθε ένα από τους 4εις ομίλους, θα κληρωθούν με τις ομάδες που θα καταλάβουν την 3η θέση σε κάθε ένα από τους ομίλους.

 

            Γηπεδούχες θα είναι  οι ομάδες που θα καταλάβουν την 1η και 2η θέση. Οι νικήτριες θα συνεχίσουν με νέα κλήρωση και σύστημα νοκ-άουτ, μέχρι τον Τελικό.

 

            2η αγωνιστική (4εις αγώνες), 05 & 06/05/2018.

 

            3η αγωνιστική (2 αγώνες), 12 & 13/05/2018.

 

            ΤΕΛΙΚΟΣ, 19 ή 20/05/2018.

 

ΟΜΙΛΟΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ

 

            Από τους 3εις ομίλους των λιγότερο ισχυρών ομάδων (δηλαδή τους ομίλους 13, 14 & 15), θα προκριθούν στην Τελική Φάση οι  5 πρώτες ομάδες κάθε ομίλου και μία ακόμη από τις ομάδες που θα καταλάβει την 6η θέση, μετά από κλήρωση: σύνολο 16 ομάδες.

 

            Η κλήρωση θα γίνει όπως και στον όμιλο των ισχυρών. Θα κληρωθούν, δηλαδή, οι 3εις ομάδες που θα καταλάβουν την 1η θέση με την 1 έκτη και 2 πέμπτες ομάδες. Οι 3εις ομάδες που θα καταλάβουν τη 2η θέση με την 1 πέμπτη και 2 τέταρτες ομάδες. Οι 3εις ομάδες που θα καταλάβουν την 3η θέση με την 1 τέταρτη και οι 2 υπόλοιπες τρίτες μεταξύ τους.

 

            Γηπεδούχες θα είναι οι ομάδες που θα καταλάβουν υψηλότερη βαθμολογική θέση.

 

            Οι νικήτριες θα συνεχίσουν με κλήρωση και σύστημα νοκ-άουτ μέχρι τον Τελικό.

 

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ

 

ΟΜΙΛΟΙ ΙΣΧΥΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

 

            Στις 05/05/2018, θα διεξαχθεί η 1η αγωνιστική της Τελικής Φάσης του Πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ, με τη συμμετοχή 16 ομάδων (8 αγώνες).

 

            Οι 16 ομάδες θα είναι, οι 5 πρώτες καθενός από τους 3εις Ομίλους των ισχυρών ομάδων (όμιλοι 7, 8 & 9) και 1 ακόμη από τις ομάδες που θα καταλάβουν την 6η θέση, μετά από κλήρωση.

 

            Στην κλήρωση, οι 3εις ομάδες που θα καταλάβουν την 1η θέση, θα κληρωθούν με την 1η έκτη και τις 2 πέμπτες ομάδες. Οι 3εις ομάδες που θα καταλάβουν τη 2η θέση με την 1 πέμπτη και 2 τέταρτες ομάδες. Οι 3εις ομάδες που θα καταλάβουν την 3η θέση με την 1 τέταρτη και οι δύο υπόλοιπες τρίτες μεταξύ τους.

 

            Γηπεδούχες θα είναι οι ομάδες που θα καταλάβουν υψηλότερη βαθμολογική θέση.

 

            Οι νικήτριες, θα συνεχίσουν με κλήρωση και σύστημα νοκ-άουτ, μέχρι τον Τελικό.

 

            2η αγωνιστική (4εις αγώνες), 12 & 13/05/2018.

 

            3η αγωνιστική (2 αγώνες), 19 & 20/05/2018.

 

            ΤΕΛΙΚΟΣ, 26 ή 27/05/2018.

 

ΟΜΙΛΟΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ

 

            Και για τους ομίλους των λιγότερο ισχυρών ομάδων, δηλαδή τους ομίλους 10, 11 & 12, θα ισχύσει η ίδια διαδικασία όπως για τις ομάδες των ισχυρών ομάδων.

 

Διευκρινήσεις:

 

            ** Σε κάθε περίπτωση ισοβαθμίας στους ομίλους, σε βαθμούς και σε διαφορά τερμάτων στον μεταξύ τους αγώνα, θα γίνεται κλήρωση.

 

            ** Η σειρά κατάταξης σε όλες τις άλλες περιπτώσεις, θα γίνεται επίσης με κλήρωση.

 

            ** Στους αγώνες της τελικής φάσης, σε περίπτωση ισοπαλίας, για την ανάδειξη του νικητή θα κτυπιούνται κατευθείαν πέναλτι (χωρίς παράταση).

 

            ** Στους αγώνες της 2ης αγωνιστικής, και στις ισχυρές και στις λιγότερο ισχυρές ομάδες, η γηπεδούχος

 

ομάδα θα κληρώνεται.

 

            ** Την 3η αγωνιστική, οι αγώνες, και στις ισχυρές και στις λιγότερο ισχυρές ομάδες, θα γίνονται σε ουδέτερα γήπεδα.

 

            ** Η Κλήρωση των αγώνων της Τελικής Φάσης των Πρωταθλημάτων ΝΕΩΝ & ΠΑΙΔΩΝ, θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Αθηνών, την Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 04/04/2018 και ώρα 12 το μεσημέρι.

 

Όπως κάθε χρόνο, θα γίνει κλήρωση θέσεων.

 

Related posts

ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΠΑΟ ΡΟΥΦ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ

Ρένος Γιαμπουράς

Στις καθυστερήσεις και πάλι το Ηράκλειο πέταξε δύο βαθμούς, 1-1 με Ν. Ιωνία

Mάνος Χρυσός

Αστέρας Εξαρχείων: Ευχές για την νέα ποδοσφαιρική σεζόν

Ρένος Γιαμπουράς