Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Μεγάλη νίκη παραμονής ο Ασπρόπυργος 2-1 εκτός το Κερατσίνι: Τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής σε όλους τους ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στα ματς της τελευταίας αγωνιστικής και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Πρώτος όμιλος 

ΑΕ Διδυμοτείχου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης 1-0 

Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-3 

Δόξα Προσκυνητών – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-1 

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – ΑΟ Καβάλας 0-2 

Ελπίδα Σκουτάρεως – Ορφέας Ξάνθης 0-1 

 

Δεύτερος όμιλος 

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣΦ Αλεξάνδρεια 9-0 

Πιερικός – Κιλκισιακός 0-0 

Ηρακλής – Εδεσσαϊκός 3-1 

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΟ Καρδίας 0-1 

Καμπανιακός – ΑΕ Καρίτσας 3-2 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Μακεδονικός Νεάπολης 0-1 

Νάουσα – Αγροτικός Αστέρας 1-1 

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου 

 

Τρίτος όμιλος 

Σκουφάς Κομποτίου – Αστέρας Παραπόταμου 3-0 

Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0 

Νέος Αμφίλοχος – Πανλευκάδιος 2-2 

Τηλυκράτης – Καστοριά 3-0 α.α. 

Θεσπρωτός – Μακεδονικός Φούφα 3-0 

Δόξα Κρανούλας – ΑΕ Λευκίμμης 1-0 

Ρεπό: Πόντιοι Καραγιαννίων 

 

Τέταρτος όμιλος 

ΑΟ Σελλάνων – Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0 

Ολυμπιακός Βόλου – ΓΣ Αλμυρός 2-0 

Ρήγας Φεραίος – ΑΟ Θήβα 0-0 

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟΚ Βελούχι 3-1 

Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου 0-1 

Διγενής Νεοχωρίου – ΝΠΣ Βόλος 0-4 

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου 

 

Πέμπτος όμιλος 

Τσικλητήρας Πύλου – Παναρκαδικός 0-3 

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας 2-3 

Παλληξουριακός – Διαγόρας Βραχνέικων 1-4 

Αχαϊκή – Αστέρας Βλαχιώτη (ματαίωση) 

Ζάκυνθος 1961 – Αστέρας Αμαλιάδας 0-2 

Λεωνίδιο – Καλαμάτα 1-1 

 

Έκτος όμιλος 

ΑΟ Λουτράκι – Διαγόρας Ρόδου 0-2 

ΓΑΣ Ιάλυσος – Πέλοπας Κιάτου 4-0 (διακοπή) 

ΑΟ Ζευγολατιού – Ιωνικός 1-2 

ΑΣ Ρόδου – Εθνικός 0-1 

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ασπρόπυργος 1-2 

Ρεπό: Προοδευτική 

 

Έβδομος όμιλος 

Ερμής Κιβερίου – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-0 

ΑΟ Χαλκίς – Θύελλα Ραφήνας 2-1 

ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – Πανθηραϊκός ΑΟ 1-3 

ΑΕ Ερμιονίδας – Παναργειακός 2-0 

Αιολικός – Ταμυναϊκός 3-0 α.α. 

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων 

 

Όγδοος όμιλος 

ΑΕ Μυλοποτάμου – ΟΦ Ιεράπετρας 0-3 

ΠΟ Ατσαλένιου – Ηλυσιακός ΑΟ 1-0 

ΑΕ Κηφισιάς – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου 2-2 

Φωστήρας – ΑΟ Ερμής Ζωνιανών 2-1 

Αιγάλεω – ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 

Ρεπό: Ηρόδοτος

Related posts

Πλήρης επιβεβαίωση για το Abola.gr: Λύθηκε η συνεργασία του Κερατσινίου με τον σπουδαίο γκολκίπερ Αλέξανδρο Μπότο και τον Αλέξανδρο Καμπούρη

Abola Team 3

Έγιναν πληρωμές στον Ηρόδοτο

Abola Team 2

Έμειναν στην λευκή ισοπαλία Διαγόρας Αγ. Παρασκευής-Χαλκίδα

Abola Team 2