12.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-0
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-2
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ) 
(Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ Α)
3-2
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-2
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-0
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 2-0
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-2
10. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 
(Γιατρός: ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
0-1
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) 
(Γιατρός: ΤΣΑΦΑΡΑΣ Χ)
4-0
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ) 
(Γιατρός: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ Ε)
1-1
13. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-0
14. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-1
15. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 3-0
16. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ) 
(Γιατρός: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ)
1-0
18. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΠΚΑΣ Σ) 
(Γιατρός: ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ)
0-1
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-1
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΡΥΣΑΦΗΣ Π) 
(Γιατρός: ΓΟΣΛΑΝ Κ)
0-2
21. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 01/04/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 4-0
22. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 01/04/18 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 0-3
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 3-4
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 2-2
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-2
27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 2-1
28. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-2
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
30. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-4
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΩΑΚΕΙΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 
(Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ)
0-2
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-0
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-2
36. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 
(Γιατρός: ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ Ν)
1-1
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/04/18 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-2
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-1
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-2
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-2
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 31/03/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΡΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 
(Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ)
8-1
44. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΟΨ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/04/18 13:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-4
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/04/18 13:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 4-0
46. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 13:45 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-5
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 
(Γιατρός: ΠΑΤΛΙΑΣ Δ)
4-1
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-3
50. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/04/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ Α) 
(Γιατρός: ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ)
2-3
51. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 01/04/18 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-2
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 01/04/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΑΓΑΝΗΣ Χ) 
(Γιατρός: ΣΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
0-2
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 13:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΡΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 
(Γιατρός: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ)
3-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ Γ)
3-0
55. ΑΡΙΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 1-3
56. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-2
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-2
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/04/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ζ) 
(Γιατρός: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ)
2-1
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ Ι) 
(Γιατρός: ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ ΟΛΓΑ)
4-3
61. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
62. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΙΒΡΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 
(Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΟΣ Α)
5-0
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-2
64. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 01/04/18 11:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ) 
(Γιατρός: ΤΣΑΦΑΡΑΣ Χ)
3-1
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-0
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 4-3
67. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 31/03/18 10:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-2
68. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 18:45 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-2
69. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 19:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-0
70. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΙΣΣΑ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
71. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 18:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-2
73. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-0
74. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 5-0
75. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 19:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-0
76. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 01/04/18 13:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-3
77. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 01/04/18 18:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
78. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 19:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
80. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
81. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 01/04/18 14:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-2
82. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 01/04/18 19:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
83. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/04/18 19:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-1
85. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 31/03/18 15:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
86. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 19:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
87. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/04/18 18:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
88. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
89. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 01/04/18 19:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
90. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 01/04/18 19:45 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 31/03/18 10:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3
92. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 10:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-4
93. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/03/18 13:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
94. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 13:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 0-1
95. ΙΑΣΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 10:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-0
96. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 01/04/18 14:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-0
97. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 18:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 12:45 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 3-1
99. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 18:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-1
100. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-2
101. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/04/18 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-0
102. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 18:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
103. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 01/04/18 20:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 10:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-0 α.α.
105. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 4-0
106. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 11:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-1
107. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 01/04/18 14:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 4-2
108. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/04/18 20:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 31/03/18 09:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 4-0
110. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 10:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-1
111. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 31/03/18 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-2
112. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 20:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-2
113. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 20:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-1
114. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 09:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 4-0
115. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 20:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 10:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 0-2
117. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 31/03/18 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 3-1
118. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 31/03/18 12:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ. 2-0
119. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 12:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 4-0
120. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 16:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΣΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π. 3-0 α.α.
121. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 31/03/18 20:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
122. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 14:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 0-0
123. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 31/03/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 5-1
124. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 17:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-1
125. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 18:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ. 1-1
126. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 01/04/18 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Γ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 0-2
127. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/04/18 13:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.  
128. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 01/04/18 17:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-1
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-7
130. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-5
131. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 31/03/18 12:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
132. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-3
133. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 18:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-4
134. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 31/03/18 20:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
135. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-0
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
136. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΡΦΗ Χ. 1-3
137. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-3
138. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ. 0-4
139. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 01/04/18 09:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. Αναβλήθηκε
140. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΒΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 01/04/18 10:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 5-2
141. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/04/18 14:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 4-1
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
142. ΡΟΥΦ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 3-0
143. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-1
144. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 20:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΟΡΦΗ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 0-4
145. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/04/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ.  
146. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/04/18 19:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
147. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 20:30 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
148. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 09:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 2-0
149. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 31/03/18 09:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 4-1
150. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 31/03/18 10:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 7-0
151. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 31/03/18 13:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
152. ΙΑΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 20:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 4-0
153. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 3-1
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
154. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 31/03/18 14:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-0
155. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 20:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-0
156. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 01/04/18 10:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
157. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/04/18 11:30 ΖΥΓΑΣ Π. 0-1
158. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 12:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-2
159. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 12:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-0
160. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 18:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
161. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 31/03/18 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
162. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 31/03/18 10:45 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-1
163. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 31/03/18 13:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-5
164. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 01/04/18 10:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-1
165. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/04/18 14:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-0
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/03/18 09:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-2
167. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 12:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-8
168. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 14:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 8-2
169. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-5
170. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 20:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
171. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 01/04/18 19:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-0
173. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 4-0
174. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 12:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-4
175. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 31/03/18 13:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 5-0
176. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 18:45 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 10-0
177. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
178. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 10:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-3
179. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 14:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
180. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 31/03/18 17:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-3
181. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 01/04/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
182. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/04/18 18:45 ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
183. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 31/03/18 11:30 ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-1
184. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 12:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-3
185. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 31/03/18 15:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
186. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 31/03/18 18:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-2
187. ΡΟΥΦ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/04/18 19:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
188. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 4-0
189. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 31/03/18 14:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-3
190. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 19:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-1
191. ΙΑΣΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 12:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
192. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 20:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
193. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 11:45 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-5
194. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 31/03/18 12:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
195. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 31/03/18 14:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-0
196. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 18:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-3
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
197. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 31/03/18 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-2
198. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 31/03/18 12:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
199. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 31/03/18 17:00 ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-5
200. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 20:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-2
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
201. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 31/03/18 10:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-2
202. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-2
203. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 14:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
204. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 31/03/18 15:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-5
205. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 01/04/18 12:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-0
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
206. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 6-0
207. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 31/03/18 12:45 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-2
208. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 12:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
209. ΠΟΨ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
210. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 09:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-3

Related posts

Πένθος στο Ηράκλειο για την απώλεια του Ανδρέα Δαυίδ

Abola Team 2

Δραματικό φινάλε στην Αγία Παρασκευή-To Ρουφ ισοφαρίστηκε στο τέλος από την Σάντα: ΡΕΠΟΡΤΑΖ: ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΥΝΤΑΣ

Abola Newsroom

Ακριτίδης Νίκος: “Στόχος η επιστροφή στις νίκες”

Κωνσταντίνος Ράπτης