free page hit counter
7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 31, 2023
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 14 και 15/4 στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30    
2. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/04/18 16:30    
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/04/18 16:30    
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/04/18 16:30    
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/04/18 16:30    
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/04/18 16:30    
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30    
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/04/18 16:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30    
10. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30    
11. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30    
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30    
13. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 16:30    
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30    
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/04/18 16:30    
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/04/18 16:30    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30    
18. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30    
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30    
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30    
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/04/18 11:00    
22. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/04/18 11:30    
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/04/18 16:30    
24. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 16:30    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30    
26. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/04/18 16:30    
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30    
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30    
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30    
30. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30    
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/04/18 16:30    
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/04/18 16:30    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/04/18 16:30    
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30    
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30    
36. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30    
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30    
38. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30    
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30    
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/04/18 16:30    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30    
42. ΠΟΨ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30    
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30    
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/04/18 16:30    
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30    
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/04/18 11:00    
47. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/04/18 11:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00    
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 11:00    
50. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00    
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00    
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30    
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30    
55. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 10:00    
56. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/04/18 11:00    
57. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00    
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 13:15    
59. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΛΑΤΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/04/18 11:00    
61. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/04/18 11:00    
62. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/04/18 11:00    
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/04/18 11:00    
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 13:45    
65. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/04/18 16:30    
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη 12/04/18 13:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

Related posts

ΚΥΠΕΛΛΟ: “Μάχες” Γ’ Εθνικής με Α’ ΕΠΣΑ!

abola10

Χαραυγιακός; Τέλος εποχής για τον Γαλάνη

Abola Team

Με μπροστάρη τον Κούντου ο Χαραυγιακός νίκησε το Περιστέρι

abola10