free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4 στην ΕΠΣΑ)

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (14/4 και 15/4) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
2. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.  
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ.  
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΖΗΡΔΑΣ Α.  
10. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
11. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
13. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
18. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/04/18 11:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ.  
24. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
26. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/04/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
30. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
36. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
38. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
42. ΠΟΨ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
47. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/04/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
50. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
55. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 10:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
56. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
57. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 13:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
59. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΛΑΤΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
61. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.  
62. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 13:45 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
65. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

Related posts

Σώθηκε η Δάφνη Παλαιού Φαλήρου (3-1

Abola Team

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 27 και 28/10 στην ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Η ΕΠΣΑ για τις βεβαιώσεις απουσιών των παικτών των Μικτών ομάδων Νέων και Παίδων

Abola Team 3