Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στον Πειραιά και στις διοργανώσεις των υποδομών, η μη διεξαγωγή του αγώνα Σαλαμινομάχοι-Χατζηκυριάκειο-Οι ενημερώσεις για ανανέωση ταυτότητας τριετίας προπονητών και σεμινάρια

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣ Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 15/04/18 14:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
2. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 15/04/18 17:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
 
3. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 15/04/18 17:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
 
4. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 15/04/18 17:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
5. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 15/04/18 17:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
6. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
7. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/04/18 17:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
9. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 15/04/18 14:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
10. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 15/04/18 14:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
 
11. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 15/04/18 14:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
12. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 15/04/18 14:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
 
13. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 15/04/18 14:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
 
14. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 15/04/18 14:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 15/04/18 12:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
 
16. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 15/04/18 12:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 15/04/18 12:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
 
18. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 12:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
 
19. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 15/04/18 12:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
 
20. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 15/04/18 12:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 15/04/18 12:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
 
23. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
25. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 17:30   Αναβλήθηκε
26. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
27. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 14/04/18 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
 
28. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Play-off Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
 
30. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 14/04/18 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
 
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 12:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
32. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 15/04/18 09:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 14/04/18 12:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.  
34. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 13:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
35. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 15/04/18 19:30 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 14/04/18 15:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 14/04/18 11:30 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.  
39. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 14/04/18 15:15 ΒΑΛΒΗΣ Κ.  
40. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 10:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 14:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
42. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
43. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 15/04/18 18:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΜΦΙΑΛΗ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 14/04/18 11:00 ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.  
45. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 15:30   Αναβλήθηκε
46. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/04/18 14:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 14/04/18 13:15 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
48. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 19:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 14/04/18 13:30 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
50. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 14/04/18 13:30 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.  
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 14/04/18 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
52. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 14/04/18 13:15 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος ενημερώνει ότι ο Σαββατιάτικος( 14/4/2018)  αγώνας Πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας E.Π.Ο. ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – Α.Ε. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ δεν θα  διεξαχθεί, αφού  το σωματείο Α.Ε. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ με έγγραφο του γνωστοποίησε ότι δεν θα κατέβει να αγωνισθεί στον συγκεκριμένο αγώνα.

 

Ενημέρωση για τα Σεμινάρια Ανανέωσης Ταυτοτήτων Τριετίας Προπονητών

Γίνεται γνωστό σε  όλους τους προπονητές ποδοσφαίρου των οποίων οι  ταυτότητες τριετίας λήγουν την 30/12/2018 θα πρέπει έγκαιρα (μέσα στο καλοκαίρι) να τις αντικαταστήσουν με τις νέες που θα  έχουν ισχύ μέχρι και το 2021, ώστε στην συνέχεια να μπορούν να εργασθούν στα σωματεία στο νέο πρωτάθλημα περιόδου 2018-2019.

Ωστόσο όλοι οι προπονητές, ανεξαρτήτως του πότε έχουν  πάρει δίπλωμα ή Πιστοποιητικό Παρακολούθησης θα πρέπει να παρακολουθήσουν  ένα διήμερο σεμινάριο Ανανέωσης Ταυτοτήτων Προπονητών Τριετίας 2019-2021 που  η Ε.ΠΣ.ΠΕΙΡΑΙΑ &  ο Σ.Π.Π. ΠΕΙΡΑΙΑ, έχουν αιτηθεί να πραγματοποιηθούν  στον Πειραιά, για τους περίπου 300 Πειραιώτες Προπονητές.

 

Το 1ο σεμινάριο στον Πειραιά

Η Ε.Π.Σ. Πειραιά ενημερώνει ότι μέσα στον μήνα Μάιο  θα διεξαχθεί στον Πειραιά το πρώτο σεμινάριο Ανανέωσης Ταυτοτήτων Προπονητών Τριετίας 2019-2021( η ακριβή ημερομηνία θα γίνει γνωστή  τους επόμενες ημέρες από την ΕΠΟ)

Για τον λόγο αυτό οι Πειραιώτες προπονητές θα πρέπει αρχικά να απευθυνθούν για την προεγγραφής τους, στον Σύνδεσμο Προπονητών Πειραιά  (Δημ. Καλύκας τηλ. 6944-203597)

Πρέπει να σημειωθεί ότι το α΄ σεμινάριο θα παρακολουθήσουν 50 προπονητές με αυστηρή προτεραιότητα τους διπλωματούχους & πιστοποιητικό παρακολούθησης  Uefa A΄ και στην συνέχεια  τους διπλωματούχους Uefa Β΄.

 

H Eπιτροπή Διοργάνωσης Πρωταθλημάτων Υποδομών ενημερώνει

Η Επιτροπή Διοργάνωσης   Πρωταθλημάτων Υποδομών  της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, κάνει δεκτή τυπικά και στην ουσία  της την  καταγγελία  του σωματείου ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.  κατά του σωματείου Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  για τον αγώνα του Εφηβικού Πρωταθλήματος  της  31/3/2018 «ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ»

1. Προβαίνει στην κατακύρωση του αγώνα   ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ που έγινε στο Δημ. γήπεδο Ρέντη στις 31/3/2018 για το Εφηβικό Πρωτάθλημα της Ε.Π.Σ. Πειραιά υπέρ του σωματείου ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ  με τέρματα τρία  (3) έναντι μηδέν (0) και βαθμούς τρείς (3) έναντι μηδέν(0) της ομάδας του σωματείου Α.Ε.ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ενώ από το σωματείο Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  αφαιρούνται  τρείς (3) βαθμοί  από τον πίνακα  βαθμολογίας του τρέχοντος Εφηβικού Πρωταθλήματος που μετέχει (άρθρο  23 παρ.9 του ΚΑΠ Ερασιτεχνικών Ομάδων της ΕΠΟ).

2. Στον SHOSHARI REDI  ποδοσφαιριστή  του σωματείου Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ με αριθμό δελτίου ΕΠΟ Ε.Π.Ο. 1446993,  επιβάλλεται ποινή αγωνιστικού αποκλεισμού μέχρι το τέλος του Εφηβικού Πρωταθλήματος περιόδου  2017-2018.

3. Γίνεται ανάκληση του Ειδικού Δελτίου 252 του ποδοσφαιριστή SHOSHARI REDI της Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ και στο σωματείο επιβάλλεται χρηματικό πρόστιμο 50 ευρώ .

4. Εντέλλεται την κατάπτωση του καταβληθέντος παράβολου υπέρ του σωματείου ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. (αρ. παρ. Νο 5671).

Related posts

Ξεκινά αύριο η σχολή προπονητών UEFA Α΄ (β΄ φάση)

Ρένος Γιαμπουράς

Ο Αυγενάκης μίλησε για τα ερασιτεχνικά σωματεία και τον κόσμο στα γήπεδα

Γιώργος Ανανίδας

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (6/5) στον Πειραιά

Abola Team 3