24.9 C
Αθήνα
Αύγουστος 6, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣΑΝΑ και στις διοργανώσεις των υποδομών

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές, παρατηρητές και υπερπαρατηρητές:

Α Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/04/18 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
3. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 14/04/18 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
4. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 14/04/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
5. ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/04/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 14/04/18 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 14/04/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 15/04/18 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
10. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 15/04/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
11. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
12. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 15/04/18 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 15/04/18 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΔΗΜΑΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
15. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αγίας Άννας Κυριακή 15/04/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
16. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 15/04/18 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Διονύσου Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΜΠΕΡΟΣ .)
 
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Βούλας Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
20. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 14/04/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
21. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αυλώνα Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
22. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κουβαρά Σάββατο 14/04/18 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΣΤΑΣΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
23. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βάρης Σάββατο 14/04/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
25. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 14/04/18 10:00 ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 14/04/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
27. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/04/18 11:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 14/04/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
29. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/04/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 14/04/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
31. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Νέων Παλατίων Σάββατο 14/04/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
Β Φάση Παίδων Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 15/04/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
33. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 15/04/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
Β Φάση Παίδων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βάρης Κυριακή 15/04/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.  
35. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 15/04/18 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α.  
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 15/04/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
37. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Κυριακή 15/04/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Β Φάση Παίδων Δ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 15/04/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
39. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 15/04/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Διώνης Σάββατο 14/04/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
41. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/04/18 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/04/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
43. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 14/04/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 14/04/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
45. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ανθούσας Σάββατο 14/04/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 14/04/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
47. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 14/04/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Καπανδριτίου Σάββατο 14/04/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
49. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 14/04/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 14/04/18 00:00    
51. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 14/04/18 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/04/18 00:00    
53. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 14/04/18 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/04/18 09:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
55. ΜΑΡΚΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/04/18 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 15/04/18 00:00    
57. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κερατέας Κυριακή 15/04/18 10:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
Κύπελλο Παίδων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 15/04/18 00:00    
59. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 15/04/18 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Κύπελλο Παίδων Γ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Ανθούσας Κυριακή 15/04/18 10:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
61. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 15/04/18 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
Κύπελλο Παίδων Δ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 15/04/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
63. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 15/04/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
Κύπελλο Παίδων Ε Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 15/04/18 00:00    
65. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 15/04/18 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
Κύπελλο Παίδων ΣΤ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Ραφήνας Κυριακή 15/04/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/04/18 00:00    
68. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/04/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κρυονερίου Σάββατο 14/04/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
70. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βάρης Σάββατο 14/04/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 14/04/18 00:00    
72. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 14/04/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βoca Αrena Σάββατο 14/04/18 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
74. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ Δροσιάς Σάββατο 14/04/18 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 14/04/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
76. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βούλας Σάββατο 14/04/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων ΣΤ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 14/04/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ.  
78. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Καπανδριτίου Σάββατο 14/04/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.

 

 

Ορίστηκαν Υπερπαρατηρητές μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :

ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ο κος ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ  ο κος ΡΟΥΣΣΗΣ

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ο κος ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ο κος ΚΟΡΜΑΝΙΩΤΗΣ

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ο κος ΝΑΚΑΣ

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ  ο κος ΜΑΣΟΥΡΑΣ

Related posts

Την Κυριακή 10/6 εκλογές στα Καλύβια

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑNA: Τα σημερινά (30/3) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης