15.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (14/4) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (14/4) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΖΗΡΔΑΣ Α. 0-0
2. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-2
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-1
4. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
5. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-2
6. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 2-1
7. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
8. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 3-1
11. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
12. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-0
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/04/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 1-3
15. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-3
16. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-0
17. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-4
19. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
20. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-2
21. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-1
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 4-2
23. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
24. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-4
26. ΠΟΨ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-0
27. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-5
28. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-3
29. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 6-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 13:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-1
32. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/04/18 19:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/04/18 19:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
34. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 20:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-0
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 13:15 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-3
37. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
38. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 18:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη 12/04/18 13:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-1
13η αγωνιστική
40. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 14/04/18 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-4
41. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΡΟΥΦ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-4
42. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 12:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-1
43. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 14/04/18 13:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
44. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/04/18 18:30 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 09:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
46. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-6
47. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/04/18 12:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-3
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
49. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/04/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-3
50. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 12:15 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-2
51. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-0
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-1
53. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
54. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 20:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/04/18 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
56. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/04/18 20:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 09:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
58. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 10:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-2
59. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 3-1
60. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 14:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-0
61. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 19:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.  
62. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 20:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 11:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 4-0
64. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 11:00 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-1
65. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 19:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 14/04/18 15:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-1
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/04/18 09:15 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 2-1
68. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/04/18 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. Αναβλήθηκε
69. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-4
70. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/04/18 13:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-0
71. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-0
72. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 18:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/04/18 09:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-0
74. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 14/04/18 10:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΦΛΩΡΟΣ Χ. 3-1
75. ΒΥΡΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 12:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 0-5
76. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 19:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 12:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 1-2
78. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 15:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 7-0
79. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 18:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
80. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΡΟΥΦ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/04/18 20:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-0
82. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 11:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-1
83. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/04/18 12:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 0-5
84. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 12:30 ΣΑΡΡΗΣ Α. 2-3
85. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 14:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
86. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΕΚ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 14/04/18 10:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 4-2
88. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-4
89. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/04/18 13:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-2
90. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/04/18 09:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-5
92. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 10:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 4-1
93. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 0-4
94. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/04/18 18:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
95. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/04/18 19:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
96. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 20:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 10:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-6
98. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-1
99. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 12:45 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-3
100. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 14/04/18 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
102. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-2
103. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 12:45 ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-0
104. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 12:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 09:30 ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-2
106. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/04/18 10:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-1
107. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 5-0
108. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/04/18 19:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΡΟΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 10:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-2
110. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 10:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-1
111. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/04/18 11:00 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 3-1
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 14/04/18 10:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-3
113. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 14/04/18 11:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-3
114. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 18:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 09:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-3
116. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/04/18 12:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 6-1
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΕΚ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 14/04/18 12:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 6-1
118. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 14:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-2
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/04/18 10:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-1
120. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/04/18 18:45 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΟΨ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 11:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-4
122. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 11:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-3
123. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 14:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2

Related posts

Στον Θρίαμβος Αθηνών έπειτα από τη νίκη επί των Πατησίων με 3 – 0 για την Β’ φάση του Κυπέλλου.

Abola Team 2

Οι διαιτητές στην ημιτελική φάση (18/1) του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Ανανέωσε με Αθηναϊδα ο Κατσαρός

Abola Team 3