8.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββάτου (14/4) στον Πειραιά

Στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (14/4) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
1-1 
3. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-3
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
2-0
5. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 17:30   Αναβλήθηκε
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-5
7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 14/04/18 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
1-1
8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-3
Play-off Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
0-0
10. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 14/04/18 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
0-1
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 12:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 4-0
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 14/04/18 12:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.  
13. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 13:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 14/04/18 15:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 0-7
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 14/04/18 11:30 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 10-0
16. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 14/04/18 15:15 ΒΑΛΒΗΣ Κ. 2-0
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 14:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-2
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΜΦΙΑΛΗ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 14/04/18 11:00 ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α. 1-8
19. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 15:30   Αναβλήθηκε
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 14/04/18 13:15 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
21. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 19:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 14/04/18 13:30 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 8-0
23. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 14/04/18 13:30 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 8-1
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 14/04/18 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
25. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 14/04/18 13:15 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 1-5

Related posts

Η Ένωση Καμινίων 1-0 τον ΑΟ Πειραιά

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) στον Πειραιά

Abola Team 3

Σήμερα κληρώνει για την Ε.Π.Σ.Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς