11.1 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Η ενημέρωση της ΕΠΣΑΝΑ για τις τελευταίες αγωνιστικές σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία και οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα ματς και στις τρεις κατηγορίες

Σε ανακοίνωσή της σχετικά με τις τελευταίες αγωνιστικές σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία η ΕΠΣΑΝΑ αναφέρει:

Σας ενημερώνουμε ότι :

 

H τελευταία αγωνιστική της Α΄ Κατηγορίας θα διεξαχθεί την Κυριακή 29/04/2018.

H τελευταία αγωνιστική της Β΄ Κατηγορίας θα διεξαχθέι το Σάββατο 28/04/2018.

Η προτελευταία αγωνιστική της Γ΄ Κατηγορίας θα διεξαχθεί την Κυριακή 29/04/2018 και η τελεταία το Σάββατο 05/05/2018

Όποιο σωματείο θέλει να αλλάξει μέρα αγώνα, με την προυπόθεση να μην υπάρχει βαθμολογικό ενδιαφέρον, μπορεί να το δηλώσει εγγράφως στην Ένωση έως την Παρασκευή 20/04/2018.

Εξάλλου, ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα μέχρι στιγμής παιχνίδια και στις τρεις κατηγορίες έχει διαμορφωθεί ως εξής:

 

Α’ κατηγορία

  Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 18
2. MUSARAI AUREL ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 16
3. ΧΙΣΟ ΑΜΑΡΙΛΝΤ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ 14
4. ΣΙΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 11
5. ΖΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 10
6. ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 10
7. ΚΩΒΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΟΙΞΗ 10
8. ΜΑΒΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 10
9. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 9
10. ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ 9
 

Β’ κατηγορία

1. TSELIA AISEL ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 18
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 13
3. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 13
4. ΓΚΟΜΠΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 10
5. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ 10
6. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 10
7. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 10
8. ΦΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 10
9. SELVIJA FRANCESK ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 9
10. ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 9

 

Γ’ κατηγορία

 

1. ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ 18
2. ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 18
3. ΚΕΡΜΕΖΟ ΕΛΙΝΤΟΝ ΜΑΡΚΟ 15
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 11
5. ΣΚΑΦΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11
6. ΤΣΕΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝ 11
7. ΜΠΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 10
8. DE DEUS MARLUCIO MENDES ΑΟ ΑΥΛΩΝ 9
9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ 9
10. ΜΕΤΑΞΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ 9

Related posts

Κύπελλο ΕΠΣΑΝΑ: Τα ζευγάρια της α’ φάσης

Ρένος Γιαμπουράς

Σαρωτικός ο ΑΟ Κερατέας

Abola Team

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

Ρένος Γιαμπουράς