free page hit counter
11.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 27, 2023
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς των πρωταθλημάτων υποδομών το Σαββατοκύριακο (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς των πρωταθλημάτων υποδομών το Σαββατοκύριακο (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.  
67. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/04/18 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
68. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/04/18 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
69. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 22/04/18 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.  
70. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/04/18 18:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ.  
71. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/04/18 19:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
72. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 22/04/18 20:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.  
74. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 13:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.  
75. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 18:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
76. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
77. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 20:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.  
78. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 22/04/18 15:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΛΙΑΚΑΣ Π.  
79. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 22/04/18 18:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/04/18 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
81. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 21/04/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.  
82. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 18:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
83. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 20:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
84. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 22/04/18 09:00 ΙΣΣΑ Α.  
85. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 19:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
86. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/04/18 20:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/04/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.  
88. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
89. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/04/18 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
90. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
91. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
92. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/04/18 19:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
93. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/04/18 20:15 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.  
95. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 21/04/18 11:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.  
96. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/04/18 13:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΟΡΦΗ Χ.  
97. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 14:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
98. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 22/04/18 17:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.  
99. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 22/04/18 19:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
101. ΡΟΥΦ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/04/18 14:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
102. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
103. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 18:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΟΡΦΗ Χ.  
104. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/04/18 19:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
105. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 20:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/04/18 09:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
107. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/04/18 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
108. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
109. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 21/04/18 20:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
110. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 20:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
111. ΡΟΥΦ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/04/18 19:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΕΚ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 21/04/18 10:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
113. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 13:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
114. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 13:45 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
115. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 22/04/18 10:45 ΙΣΣΑ Α.  
116. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/04/18 12:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
117. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 12:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
118. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 18:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 10:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
120. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/04/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
121. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
122. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 18:15 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
123. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/04/18 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
124. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 22/04/18 09:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
126. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
127. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
128. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 21/04/18 14:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
129. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/04/18 14:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
130. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 18:45 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 21/04/18 10:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
132. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
133. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/04/18 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
134. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 20:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
135. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 20:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
136. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/04/18 18:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 10:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
138. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 17:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
139. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
140. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/04/18 18:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
141. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/04/18 20:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
142. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/04/18 12:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
143. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
144. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/04/18 14:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
145. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΡΟΥΦ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
146. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/04/18 17:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
147. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/04/18 09:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
148. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
149. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 13:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
150. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 17:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
151. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
152. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/04/18 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
153. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/04/18 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
154. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 11:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
155. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/04/18 16:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 11:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
157. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 12:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
158. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 21/04/18 17:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
159. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΚ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 22/04/18 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
160. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/04/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
161. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
162. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
163. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
164. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 22/04/18 10:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
165. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 11:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
167. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΟΨ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
168. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/04/18 10:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
169. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 22/04/18 11:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
170. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 14:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.

Related posts

Στην Διάνα Ηλιούπολης ο Κράσι, επέστρεψε ο Καλουδιώτης

Abola Team 2

Κοντά στα παιδικά χωριά SOS η Λαύρα Αργυρούπολης

abola10

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Π.Ε.Π.Π.: Δηλώσεις Λογαρά (vid)

abola10