Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (21/4) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (21/4) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-2
2. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-0
3. ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
4. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-0
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 5-2
6. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-0
8. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-5
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-0
10. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π. 4-1
11. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 4-0
13. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
14. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-2
15. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΡΟΥΦ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-0
17. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-0
18. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΟΨ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-2
20. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 1-4
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 9-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-3
24. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/04/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-2
25. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 2-2
27. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-0
28. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-0
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-3
30. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/04/18 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-0
31. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/04/18 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-3
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Πέμπτη 19/04/18 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-5
13η αγωνιστική
33. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 1-1
34. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 13:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-8
35. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 18:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ.  
36. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
37. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 20:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/04/18 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-0
39. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 21/04/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-5
40. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 18:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.  
41. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 20:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/04/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-2
43. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-3
44. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/04/18 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-2
45. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-3
46. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
48. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 21/04/18 11:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. Αναβλήθηκε
49. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/04/18 13:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΟΡΦΗ Χ. 3-2
50. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 14:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-0
52. ΡΟΥΦ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/04/18 14:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-2
53. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
54. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 18:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΟΡΦΗ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/04/18 09:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
56. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/04/18 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-1
57. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
58. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 21/04/18 20:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
59. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 20:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΕΚ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 21/04/18 10:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 4-0
61. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 13:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
62. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 13:45 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 4-1
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Τετάρτη 18/04/18 16:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-2
10η αγωνιστική
64. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 10:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-2
65. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/04/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-2
66. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
67. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 18:15 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
68. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/04/18 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 10-0
70. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-4
71. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
72. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 21/04/18 14:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-0
73. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/04/18 14:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 21/04/18 10:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 9-1
75. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 6-1
76. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/04/18 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-6
77. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 20:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
78. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 20:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 10:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
80. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 17:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 4-2
81. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/04/18 12:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-3
83. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-2
84. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/04/18 14:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 9-2
85. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΡΟΥΦ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/04/18 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-4
87. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 6-0
88. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 13:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 4-0
89. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 17:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 2-0
90. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/04/18 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-3
92. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/04/18 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-2
93. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 11:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-0
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 11:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-1
95. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 12:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-4
96. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 21/04/18 17:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-3
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-1
98. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-3
99. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-2
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
101. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΟΨ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-1

Related posts

Αργύρης Ψαρρός: “Η επιμονή και υπομονή έφεραν την άνοδο για την Λαύρα Αργυρούπολης”

Abola Team 3

Απέδρασε με διπλό η Ελπίδα Αγίων Αναργύρων (0-2)

Abola Team

Βαθμολογική ανάσα ο ΑΟ Περιστερίου (3-1)

Abola Team