30.8 C
Αθήνα
Αύγουστος 8, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑ-Θρίλερ μέχρι το φινάλε για την παραμονή στον 1ο όμιλο της Α’ Αθήνας

Θρίλερ μέχρι και την τελευταία αγωνιστική προβλέπεται σχετικά με την παραμονή στον 1ο όμιλο της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣΑ με πολλά να κρίνονται στο ματς Μικρασιατικός-Δόξα Βύρωνος που προβλέπεται παιχνίδι ζωής και θανάτου. Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑ έχουν ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-0
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ. 1-0
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-2
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/04/18 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-0
5. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-0
6. ΡΟΥΦ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 0-0
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/04/18 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-1
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 2-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-2
10. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-0
11. ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-0
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 5-2
14. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-0
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-5
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-0
18. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π. 4-1
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 2-0
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 22/04/18 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-1
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/04/18 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-1
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-2
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-1
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 4-0
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-2
28. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΡΟΥΦ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-0
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-0
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 0-1
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 8-1
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-0
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-0
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 2-1
36. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/04/18 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-1
37. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 0-0
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 0-0
39. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Α. 2-2
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΟΨ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-2
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 1-4
43. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 12:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 4-2
44. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/04/18 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-0
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/04/18 13:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-0
46. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/04/18 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-1
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 9-1
49. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/04/18 10:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-0
50. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 11:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-2
51. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 22/04/18 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-6
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/04/18 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-1
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/04/18 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-4
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-3
56. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/04/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-2
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
58. ΑΡΙΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 22/04/18 11:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 4-1
59. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/04/18 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 6-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 2-2
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-0
62. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-0
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
64. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/04/18 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 5-1
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-0
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-3
67. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/04/18 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-0
68. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/04/18 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-3
69. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 22/04/18 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-4
70. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/04/18 18:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ.  
71. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/04/18 19:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
72. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 22/04/18 20:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Πέμπτη 19/04/18 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-5
13η αγωνιστική
74. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 1-1
75. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 13:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-8
76. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 18:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ. 2-3
77. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-2
78. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 20:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-0
79. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 22/04/18 15:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 5-0
80. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 22/04/18 18:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/04/18 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-0
82. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 21/04/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-5
83. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 18:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 3-1
84. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 20:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-7
85. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 22/04/18 09:00 ΙΣΣΑ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 4-4
86. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 19:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.  
87. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/04/18 20:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/04/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-2
89. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-3
90. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/04/18 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-2
91. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-3
92. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-0
93. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/04/18 19:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.  
94. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/04/18 20:15 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
96. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 21/04/18 11:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. Αναβλήθηκε
97. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/04/18 13:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΟΡΦΗ Χ. 3-2
98. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 14:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
99. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 22/04/18 17:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-0
100. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 22/04/18 19:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-0
102. ΡΟΥΦ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/04/18 14:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-2
103. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ. 0-2
104. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 18:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΟΡΦΗ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-7
105. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/04/18 19:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
106. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 20:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/04/18 09:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
108. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/04/18 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-1
109. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-0
110. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 21/04/18 20:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-3
111. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 20:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 7-0
112. ΡΟΥΦ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/04/18 19:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΕΚ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 21/04/18 10:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 4-0
114. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 13:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
115. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 13:45 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 4-1
116. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 22/04/18 10:45 ΙΣΣΑ Α. 0-2
117. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/04/18 12:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-0
118. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 12:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
119. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 18:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 10:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-2
121. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/04/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-2
122. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-2
123. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 18:15 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 2-1
124. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/04/18 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-2
125. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 22/04/18 09:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 3-0
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 10-0
127. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-4
128. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
129. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 21/04/18 14:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-0
130. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/04/18 14:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
131. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 18:45 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
132. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 21/04/18 10:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 9-1
133. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 6-1
134. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/04/18 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-6
135. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 20:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-2
136. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 20:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 4-1
137. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/04/18 18:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
138. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 10:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
139. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 17:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 4-2
140. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-3
141. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/04/18 18:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
142. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/04/18 20:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/04/18 12:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-3
144. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-2
145. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/04/18 14:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 9-2
146. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΡΟΥΦ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-4
147. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/04/18 17:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-4
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
148. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/04/18 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-4
149. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 6-0
150. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 13:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 4-0
151. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 17:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 2-0
152. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
153. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/04/18 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-3
154. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/04/18 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-2
155. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 11:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-0
156. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/04/18 16:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 9-1
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 11:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-1
158. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 12:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-4
159. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 21/04/18 17:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-3
160. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΚ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 22/04/18 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-1
161. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/04/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-0
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-1
163. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-3
164. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-2
165. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 22/04/18 10:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 3-2
166. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 11:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
168. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΟΨ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-1
169. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/04/18 10:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-0
170. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 22/04/18 11:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-1
171. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 14:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-2

Related posts

Ήφαιστος Περιστερίου (Παλαίμαχοι): Ευχές για ταχεία ανάρρωση στον Άκη Μέλλο

Γιώργος Ανανίδας

Την απόκτηση τεσσάρων παικτών και φιλικά ανακοίνωσε ο Αίμος Πετρούπολης

Abola Team 2

Έχασε πολύτιμο έδαφος η Νέα Ιωνία (0-0)

Abola Team