14.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 9, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 21/04/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
2-1
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
3. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 21/04/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
0-6
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βούλας Σάββατο 21/04/18 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-3
5. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΡΚΟ Άνοιξης Σάββατο 21/04/18 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-2
6. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 21/04/18 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-1
7. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Καλυβίων Σάββατο 21/04/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-2
8. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Άννας Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
Β Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 22/04/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-0
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Κυριακή 22/04/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
11. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-4
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ραφήνας Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-0
13. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 22/04/18 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
3-0
14. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αφιδνών Κυριακή 22/04/18 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-5
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
1-1
16. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 22/04/18 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
4-1
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 21/04/18 16:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
3-3
18. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γέρακα Σάββατο 21/04/18 16:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
2-3
19. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Ανθούσας Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-1
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-3
21. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Καλάμου Σάββατο 21/04/18 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
4-0
22. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
6-1
23. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 21/04/18 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
4-0
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κερατέας Σάββατο 21/04/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 1-1
Β Φάση Παίδων Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 21/04/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 3-2
26. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βούλας Κυριακή 22/04/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Β Φάση Παίδων Β Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 22/04/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 4-2
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 22/04/18 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-3
29. ΜΑΡΚΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 22/04/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 1-2
Β Φάση Παίδων Δ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 22/04/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
31. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 22/04/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 8-0
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ραφήνας Σάββατο 21/04/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-4
33. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 21/04/18 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α. 1-2
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καλυβίων Σάββατο 21/04/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 0-3
35. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 21/04/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 2-2
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Άννας Σάββατο 21/04/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 2-1
37. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βoca Αrena Σάββατο 21/04/18 11:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 2-5
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 21/04/18 12:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β. 3-6
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 21/04/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 2-3
Α Όμιλος Junior
(18η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 22/04/18 12:30 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 2-5
41. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 22/04/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 0-4
42. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βούλας Κυριακή 22/04/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-0
43. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 22/04/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-4
44. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 22/04/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
Β Όμιλος Junior
(18η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 22/04/18 00:00    
46. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Planet Cosmos Κυριακή 22/04/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
47. ΜΑΡΚΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 22/04/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
48. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 22/04/18 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-0
49. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 22/04/18 13:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 5-1
Γ Όμιλος Junior
(18η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 22/04/18 11:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
51. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 22/04/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
52. ΑΝΟΙΞΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Άνοιξης Κυριακή 22/04/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 7-1
53. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 22/04/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
54. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γραμματικού Κυριακή 22/04/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
Δ Όμιλος Junior
(18η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 22/04/18 00:00    
56. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σταμάτας Κυριακή 22/04/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 2-6
57. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 22/04/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-1
58. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 22/04/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-2
59. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 22/04/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 21/04/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-2
61. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 21/04/18 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 4-0
Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 22/04/18 00:00    
63. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αφιδνών Κυριακή 22/04/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
Κύπελλο Παίδων Β Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 22/04/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 4-3
65. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γέρακα Κυριακή 22/04/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-1
Κύπελλο Παίδων Γ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 22/04/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 3-1
67. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 22/04/18 10:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
Κύπελλο Παίδων Δ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 22/04/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-1
69. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βάρης Κυριακή 22/04/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
Κύπελλο Παίδων Ε Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Κυριακή 22/04/18 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
71. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 22/04/18 11:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Κύπελλο Παίδων ΣΤ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Καλυβίων Κυριακή 22/04/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κερατέας Σάββατο 21/04/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 2-1
74. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 21/04/18 12:30    
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ BATISTA Σάββατο 21/04/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 4-2
76. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 21/04/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 3-1
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 21/04/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 6-1
78. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 21/04/18 13:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-3
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 21/04/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 3-0
80. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 21/04/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 3-1
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέων Παλατίων Σάββατο 21/04/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 2-1
82. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Άνοιξης Σάββατο 21/04/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 2-3

Related posts

«ΟΧΙ» του Νικολακάκη στην Τριγλία!

Abola Newsroom

Και επίσημα κεκλεισμένων όλοι οι αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων

abola10

Ο Αήττητος Σπάτων 4-0 εκτός τον Κουβαρά στο Κύπελλο

Abola Team 3