21.7 C
Athens
Οκτώβριος 23, 2019
Abola.gr
ΕΠΟ

Οι διαιτητές στην 1η αγωνιστική της Α’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών.

Αναλυτικά οι ορισμοί στα ματς της 2ης αγωνιστικής της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών:

 

Τετάρτη 24/3

 

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα: Χανίδης (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας), Ανδρέου (Μακεδονίας).

 

Αναγέννηση Πλαγιάς – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων: Γιουματζίδης (Πέλλας), Δεμερτζής (Πέλλας), Μίλτσης (Πέλλας).

 

Θεσπρωτός – Ηρακλής Πολυκάρπης: Μάντζιος (Ηπείρου), Αντωνίου (Ηπείρου), Λιόντος (Ηπείρου).

 

Θρίαμβος Σερβιανών – Ν. Αμφίλοχος: Γιώργος Ρούσος (Πρέβεζας), Κέφης (Πρέβεζας), Ντομάρης (Πρέβεζας).

 

Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης: Πόγκας (Εύβοιας), Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας), Κελεπούρης (Εύβοιας).

 

Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβή: Κάδδας (Αχαΐας), Βασιλόπουλος (Αχαΐας), Ζούλης (Αχαΐας).

 

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναρκαδικός: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας), Βαλιάνος (Αιτωλοακαρνανίας), Γαλανόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας).

 

Ηρακλής Ελευσίνας – Κηφισιά: Μανιώτης (Ανατολικής Αττικής), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής), Χριστόπουλος (Ανατολικής Αττικής).

 

Αντίμαχος – ΑΟ Καραβά: Παρχαρίδης (Δράμας), Μαχαίρας (Αθηνών), Κολλιάκος (Αθηνών).

 

Θύελλα Ραφήνας – Αργοναύτης: Καρυοφύλλης (Πειραιά), Φαγκρίδας (Πειραιά), Ζερβάκης (Πειραιά).

 

Θύελλα Καμαρίου – Πανσαμιακός Βαθυλάκκου: Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Πλάκας (Δυτικής Αττικής), Παύλος (Δυτικής Αττικής).

 

16.30 ΟΦ Ιεράπετρας – Παλαιόχωρα: Μανδαλενάκης (Ηρακλείου), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου), Τρουλινός (Ηρακλείου).

 

18.00 Επισκοπή – ΠΑΝΟ Μαλίων: Ταμπουρατζής (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου), Καφεσάκης (Λασιθίου).

Related posts

«Κλείδωσαν» οι εκλογές στην ΕΠΟ, στις 18 Αυγούστου!-Νέος αρχιδιαιτητής από την Πορτογαλία

Abola Team 2

Παραιτήθηκε ο πρόεδρος της ΕΠΣ Χίου λόγω των εκλογών της ΕΠΟ!

Ρένος Γιαμπουράς

Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής (22/7/2016)

Abola Team 2