25.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 3, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στον Πειραιά

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στον Πειραιά έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:30    
2. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:30    
3. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 14:30    
4. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 29/04/18 14:30    
5. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/04/18 14:30    
6. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:30    
7. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/04/18 17:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:30    
9. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 29/04/18 14:00    
10. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:30    
11. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:30    
12. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/04/18 17:30    
13. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:30    
14. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 29/04/18 17:30    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 29/04/18 12:00    
16. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 12:00    
17. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 29/04/18 12:00    
18. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 29/04/18 12:00    
19. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 14:30    
20. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/04/18 14:30    
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:30    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 17:30    
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 28/04/18 17:30    
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 28/04/18 17:30    
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:30    
26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:30    
27. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:30    
Play-off Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 29/04/18 14:30    
29. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:30

Related posts

ΕΠΣΠ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (15-16/12)

Nάσος Φακίδης

Η ΕΠΣ Πειραιά για τις κλήσεις σε απολογία, για την Β’ φάση του Παιδικού και του Εφηβικού πρωταθλήματος και η ενημέρωση για τις μεταγραφές

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής

Nάσος Φακίδης