11.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (28/4 και 29/4) στον Πειραιά και η ενημέρωση για τα play-out της Α΄ Κατηγορίας και play-off, play-out της Β΄ Κατηγορίας για τα μπαράζ για τον υπερπρωταθλητή στην Α’ κατηγορία και δευτεραθλητές

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣ Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

 

H Επιτροπή Πρωταθλήματος  ενημερώνει ότι μετά την ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας των πρωταθλημάτων Α΄&  Β΄ Κατηγορίας, το Σαββατοκύριακο 5-6 Μαΐου θα ξεκινήσουν οι αγώνες play-out  της Α΄ Κατηγορίας και play-off, play-out της Β΄ Κατηγορίας.

 

Σε όμιλο που ενδεχομένως υπάρξει εκκρεμότητα, η έναρξη  των αγώνων θα μετατεθεί κατά μια εβδομάδα.

 

Το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων θα γνωστοποιηθεί τη Δευτέρα 30/4/2018.

 

Να σημειώσουμε ότι για όλους  τους αγώνες play-off, play-out και των δύο Κατηγοριών, το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής είναι  βάση του κλειδάριθμου 1Χ3, 2Χ4.

 

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
2. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
3. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 14:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
4. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 29/04/18 14:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
 
5. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/04/18 14:30 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
 
6. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
7. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/04/18 17:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
 
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
 
9. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 29/04/18 14:00 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
 
10. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
 
11. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
 
12. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
13. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. 
4oς: ΟΡΦΑΝΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
14. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 29/04/18 12:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΙΚΑΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
16. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 12:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
17. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 29/04/18 12:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
 
18. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 29/04/18 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
 
19. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 14:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
20. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/04/18 14:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)
 
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 28/04/18 17:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 28/04/18 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
 
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
 
26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
 
27. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)
 
Play-off Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 29/04/18 14:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
29. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
 
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/04/18 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..  
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/04/18 10:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 28/04/18 12:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 28/04/18 11:00 ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.  
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 10:00 ΜΑΝΗΣ Α.  
35. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 28/04/18 14:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.  
36. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 28/04/18 15:15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 28/04/18 12:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.  
38. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
39. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 09:45 ΜΑΝΗΣ Α.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 28/04/18 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
41. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
42. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/04/18 15:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΜΑΝΗΣ Α.  
44. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 15:15 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.  
46. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 29/04/18 11:00 ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α.  
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
48. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.

 

Το Μπαράζ του Υπερπρωταθλητή

 

Επίσης την Κυριακή 6 Μαΐου 2018 και ώρα  17.30 στο γήπεδο «Π.ΣΑΛΠΕΑΣ» στο Κερατσίνι θα πραγματοποιηθεί ο αγώνας Κατάταξης ανάμεσα στις δύο πρωταθλήτριες ομάδες των δύο ομίλων της Α΄ Κατηγορίας για την ανάδειξη της Υπερπρωταθλήτριας ομάδας περιόδου 2017-2018.

 

Ο αγώνας Κατάταξης ανάμεσα στις δύο δευτεραθλήτριες ομάδες των δύο ομίλων της Α΄ Κατηγορίας θα πραγματοποιηθεί το  Σαββάτο 12 Μαΐου και ώρα 17.30 σε γήπεδο που γνωστοποιηθεί με νεώτερη ανακοίνωση.

Related posts

Τα αποτελέσματα του κυπέλλου Πειραιά (update)

Abola Team

Οδηγίες και ενημέρωση για την σχολή Επανεξέτασης UEFA A, UEFA B:

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) στον Πειραιά

Abola Team 3