13.9 C
Αθήνα
Νοέμβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές, παρατηρητές και υπερπαρατηρητές:

 

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
2. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βάρης Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 29/04/18 17:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 29/04/18 17:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
6. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Ανθούσας Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 
Β Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
10. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 28/04/18 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
13. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 28/04/18 17:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
14. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
15. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 29/04/18 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γέρακα Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
18. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
19. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αυλώνα Κυριακή 29/04/18 17:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
20. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κουβαρά Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γραμματικού Κυριακή 29/04/18 17:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
22. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διονύσου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 28/04/18 11:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
25. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ.  
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 28/04/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
27. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β.  
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βoca Αrena Σάββατο 28/04/18 11:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
29. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.  
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γέρακα Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
31. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 28/04/18 13:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
Δ Όμιλος Junior
(16η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 29/04/18 10:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Καπανδριτίου Σάββατο 28/04/18 11:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 28/04/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 28/04/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
36. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 28/04/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Αγίου Στεφάνου Σάββατο 28/04/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
38. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γραμματικού Σάββατο 28/04/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
39. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γραμματικού Σάββατο 28/04/18 12:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
40. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 28/04/18 12:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 29/04/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
42. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 29/04/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
43. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 29/04/18 12:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β.  
44. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Τετάρτη 02/05/18 16:30    
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 28/04/18 00:00    
46. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ BATISTA Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
48. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βάρης Σάββατο 28/04/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 28/04/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
50. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 28/04/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
51. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Τετάρτη 02/05/18 17:00    
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΜΑΡΚΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
53. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Δροσιάς Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 28/04/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
55. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Βούλας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων ΣΤ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Καπανδριτίου Σάββατο 28/04/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
57. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βoca Αrena Σάββατο 28/04/18 13:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.

 

Ορίστηκαν Υπερπαρατηρητές μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :

 

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ  ο κος ΡΟΥΣΣΗΣ

 

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ  ο κος ΜΑΣΟΥΡΑΣ

 

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ οι κοι ΝΑΚΑΣ, ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ, ΜΕΝΤΖΑΦΟΣ

 

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ  ο κος ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ

 

Related posts

Ανακοίνωση της ΕΠΣΑΝΑ για τις καταστάσεις υγείας

Ρένος Γιαμπουράς

Στόπερ ο επόμενος μεταγραφικός στόχος για τον Άρη Βούλας που πήρε Μήτρο και Γιαννόπουλο

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (12/5) για τα πρωταθλήματα και το Κύπελλο υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3