13.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 5, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (28/4) στον Πειραιά

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (28/4) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
2. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
4-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)
1-2
5. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 28/04/18 17:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-5
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 28/04/18 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
2-2
7. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
2-1
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
1-2
9. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)
1-1
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/04/18 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. 0-1
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 28/04/18 12:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 0-2
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 28/04/18 11:00 ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α. 9-1
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 10:00 ΜΑΝΗΣ Α. Αναβλήθηκε
14. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 28/04/18 14:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 0-9
15. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 28/04/18 15:15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 28/04/18 12:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 1-0
17. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 5-4
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 28/04/18 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-5
19. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-1
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΜΑΝΗΣ Α. 0-0
21. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 3-3
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 15:15 ΤΣΑΝΟΣ Ι. 5-0
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 3-1
24. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.

Related posts

Η ΕΠΣ Πειραιά για τα δύο Κυριακάτικα ντέρμπι, τους υπερπαρατηρητές στα Κυριακάτικα (18/2) ματς και για τις ποινές ποδοσφαιριστές υποδομών

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα πρωινά ματς της Κυριακής (30/4) στον Πειραιά

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά – Κύπελλο: Δύο ματς για τα προημιτελικά στις 5/1

Nάσος Φακίδης