Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ο Αμπελακιακός 3-0 την Κύπρο Κορυδαλλού-Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στα ματς του Πειραιά

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-0
2. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-2
3. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 14:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-2
4. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 29/04/18 14:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
1-0
5. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/04/18 14:30 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
1-6
6. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
0-1
7. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/04/18 17:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
1-1 
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
4-0
9. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 29/04/18 14:00 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
0-4
10. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3-3
11. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
0-1 
12. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
1-3
13. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. 
4oς: ΟΡΦΑΝΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
3-0
14. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 29/04/18 12:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΙΚΑΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
16. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 12:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
4-0
17. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 29/04/18 12:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
5-0
18. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 29/04/18 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
0-0
19. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 14:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4-0
20. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 29/04/18 14:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
3-5
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)
1-2
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 28/04/18 17:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-5
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 28/04/18 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
2-2
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
2-1
26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
1-2
27. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)
1-1
Play-off Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 29/04/18 14:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
0-2
29. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
0-1 
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/04/18 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. 0-1
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 29/04/18 10:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 28/04/18 12:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 0-2
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 28/04/18 11:00 ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α. 9-1
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 10:00 ΜΑΝΗΣ Α. Αναβλήθηκε
35. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 28/04/18 14:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 0-9
36. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 28/04/18 15:15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 28/04/18 12:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 1-0
38. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 5-4
39. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/04/18 09:45 ΜΑΝΗΣ Α.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 28/04/18 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-5
41. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-1
42. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/04/18 15:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΜΑΝΗΣ Α. 0-0
44. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 3-3
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 28/04/18 15:15 ΤΣΑΝΟΣ Ι. 5-0
46. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 29/04/18 11:00 ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α. Διακόπηκε
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 3-1
48. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Σημαντική η επιτυχία της αιμοδοσίας

Nάσος Φακίδης

Δωρεάν εισιτήρια από την ΕΠΣ Πειραιά για το ματς της Εθνικής με το Γιβραλτάρ-Ανακοίνωση για τον αντικαταστάτη του Πτερνέα

Abola Team 3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Στον τελικό ο Εθνικός

Nάσος Φακίδης