16.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑ-Οι Αγ. Ανάργυροι 2-0 την Δόξα Βύρωνος, σώθηκε η Νέα Ιωνία, έβαλε “φωτιά” στον 2ο όμιλο της Β’ ΕΠΣΑ η Κηπούπολη με το 2-0 επί του Άγιαξ Ταύρου

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-0
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-1
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-1
4. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
5. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 0-0
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 3-1
7. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 2-0
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 0-0
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-2
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-0
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-1
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-0
14. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 5-1
16. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-3
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
19. ΙΑΣΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-1
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-3
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-7
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
23. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-0
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-1
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
27. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
28. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-2
29. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-5
30. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-0
31. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-5
32. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 2-2
34. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 0-1
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-1
36. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-1
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
38. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-3
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 4-0
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-3
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/04/18 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΨ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-5
44. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-0
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 5-1
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 3-1
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-1
49. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 7-1
50. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-0
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 13:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 0-0
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/04/18 14:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 4-2
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-0
55. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-1
56. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΙΣΣΑ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-1
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 5-4
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 13:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-2
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 13:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 29/04/18 10:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 0-6
61. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-0
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-4
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-0
64. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-1
65. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 13:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 4-0
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-1
67. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/04/18 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-1
68. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/04/18 19:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1 (πεν: 6-7)
69. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/04/18 18:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
70. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 19:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
71. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/04/18 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.  
72. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 20:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
74. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 1-1 (πεν: 2-3)
75. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/04/18 19:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-1
76. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 29/04/18 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 5-4
77. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 12:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
78. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 29/04/18 17:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-2
79. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 19:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-1
81. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-2
82. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-1
83. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-1
84. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
85. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 29/04/18 20:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
87. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/04/18 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-1
88. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΚ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 28/04/18 16:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
89. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/04/18 19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 6-1
90. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-2
91. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 13:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-6
92. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-0
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-6
94. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/04/18 10:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-0
95. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/04/18 14:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 11-0
96. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 28/04/18 19:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 4-0
97. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 12:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
98. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/04/18 18:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/04/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-8
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-5
101. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 10:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-2
102. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 11:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-4
103. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/04/18 19:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-8
104. ΠΕΥΚΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
105. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 19:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 29/04/18 10:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 4-1

Related posts

Αμπαριάν (Φωστήρας Ηλιούπολης): “Θα παλέψουμε μέχρι τέλους για την παραμονή”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (12/1) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης

Οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3