16.1 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑΝΑ-Δεύτερος στην τελικά κατάταξη ο Αστέρας Βάρης

Στα οαιχνίδια του Σαββατοκύριακου (28/4 και 29/4) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6-0
2. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βάρης Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
3-2
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 29/04/18 17:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-4
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 29/04/18 17:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-2
6. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-1
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-0
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Ανθούσας Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
3-0
Β Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
5-1
10. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 28/04/18 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
0-3
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2
13. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 28/04/18 17:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
6-0
14. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-2
15. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
3-3
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 29/04/18 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
4-0
Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γέρακα Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
5-2
18. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
5-0
19. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αυλώνα Κυριακή 29/04/18 17:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-0
20. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κουβαρά Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
3-1 
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γραμματικού Κυριακή 29/04/18 17:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-2
22. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διονύσου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
4-1
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 29/04/18 17:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
0-4
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 28/04/18 11:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-2
25. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 2-0
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 28/04/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
27. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β. 1-3
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βoca Αrena Σάββατο 28/04/18 11:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-1
29. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 1-7
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γέρακα Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 2-5
31. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 28/04/18 13:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 1-2
Δ Όμιλος Junior
(16η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 29/04/18 10:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Καπανδριτίου Σάββατο 28/04/18 11:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 2-6
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 28/04/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. 3-0 α.α.
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 28/04/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-1
36. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 28/04/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-3
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Αγίου Στεφάνου Σάββατο 28/04/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
2-3
38. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γραμματικού Σάββατο 28/04/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-1
39. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γραμματικού Σάββατο 28/04/18 12:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-4
40. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 28/04/18 12:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
1-2
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 29/04/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-0
42. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 29/04/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 3-2
43. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 29/04/18 12:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β. 0-3
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 28/04/18 00:00    
45. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-0
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ BATISTA Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 6-1
47. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βάρης Σάββατο 28/04/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-3
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 28/04/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
49. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 28/04/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 5-0
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΜΑΡΚΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-5
51. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Δροσιάς Σάββατο 28/04/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-0
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 28/04/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 5-3
53. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Βούλας Σάββατο 28/04/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-3
Κυπέλλου Παμπαίδων ΣΤ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Καπανδριτίου Σάββατο 28/04/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 0-5
55. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βoca Αrena Σάββατο 28/04/18 13:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.

Related posts

Πρωταθλητής ο Φοίβος Βάρης στους Παμπαίδες, νίκη για τον Γέρακα στον μικρό τελικό

Abola Team 3

Ο πρόεδρος της ΕΠΣΑΝΑ Δημήτρης Γιαρένης στην κλήρωση της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος

Abola Team 2

Σε έργο τέχνης μετατράπηκαν μετά το υπέροχο βάψιμο οι τοίχοι στο γήπεδο Μαραθώνα

Abola Team 3