13.8 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Πειραιά για φιλικά με Αετό Κορυδαλλού 7/5

Από την ΕΠΣ Πειραιά έγιναν οι εξής κλήσεις σε παίκτες των Μικτών Νέων και Παίδων για φιλικά με Αετό Κορυδαλλού τη Δευτέρα 7/5:

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων κ. Ρενιέρη Θεολόγο και τους συνεργάτες του κ.κ. Βλαχογιάννη Παναγιώτη, Ρούσαλη Θανάση και Παντο Ιωάννη καλούνται τη Δευτέρα 7/5 και ώρα 14.45 να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για φιλικό αγώνα με τον Αετό Κορυδαλλού οι κάτωθι αθλητές:

 

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

3. ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

4. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

5. ΔΕΡΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

6. ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

7. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

8. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

9. ΚΟΥΠΑΛΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

10. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

11. ΚΟΡΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

12. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13. ΜΑΛΙΧΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

14. ΜΟΥΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

15. ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

17. ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

18. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

19. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

20. ΤΟΥΣΑΙ ΝΩΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

21. ΤΡΙΚΑΜΗΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

22. ΤΣΙΝΤΑΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

23. ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

24. ΦΟΥΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

25. ΧΑΙΜΠΕΛΌΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

26. ΧΑΙΡΕΝΤΙΝΙ ΚΛΕΙΝΤΙ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

 

 

 

Από τον προπονητή της Μικτής Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του κ.κ. Νικολούλη, Αυγουλέα, Κυπραίο και Ρούσσαλη καλούνται τη Δευτέρα 7/5 και ώρα 16.00 να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για φιλικό αγώνα με τον Αετό Κορυδαλλού οι κάτωθι αθλητές:

 

1. ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

2. ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5. ΠΡΙΦΤΗ ΡΕΝΑΤΟ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6. ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7. ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

8. ΤΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

9. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ

10. ΔΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

11. ΛΥΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

12. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

13. ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

14. ΡΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

15. ΜΠΙΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

16. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

17. ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

18. ΜΠΕΚΑ ΡΟΓΚΕΡΤΟ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

19. ΜΟΥΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

20. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

21. ΣΕΡΡΙ ΜΑΡΙΟ ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

22. ΧΑΣΑΝ ΟΣΤΑΝ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Related posts

Μπαράζ μεταγραφών ο Πήγασος Διονυσίου

Abola Team 2

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 10 και 11/11 στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στον Πειραιά

Abola Team 3