10.2 C
Αθήνα
Νοέμβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ σε Α΄, Β’ και Γ’ κατηγορία ΕΠΣΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑ ενώ οδεύουμε ολοταχώς προς την λήξη της σεζόν διαμορφώθηκε ως εξής:

Α’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΚΟΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18
2. ΓΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 17
3. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 15
4. ΑΛΗΜΠΑΣ ΓΙΑΣΙΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 10
5. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 10
6. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΦ 10
7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 10
8. ΜΠΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 9
9. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 9
10. ΓΚΑΒΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 8

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 19
2. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 18
3. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 16
4. ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 16
5. ΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 14
6. ΟΚΣΙΣΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 13
7. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 13
8. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12
9. ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 12
10. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 12

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. NDIAYE LAZARE AMACODOU ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 23
2. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 19
3. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 16
4. ΧΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 14
5. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 13
6. ΓΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 11
7. ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11
8. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 9
9. ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 9
10. GJONI ARISTOTEL ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 8

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 21
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 17
3. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 16
4. ΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 16
5. ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 14
6. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 14
7. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 14
8. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 11
9. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 10
10. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 10

3ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 16
2. ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13
3. ΓΡΙΒΑΣ ΦΡΟΙΞΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 12
5. ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9
6. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 9
7. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 9
8. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9
9. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 9
10. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΥΡΩΝ 8

Γ’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

  Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 22
2. HOXHAJ ALEKSANDRO ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 14
3. ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ 14
4. MET HOXHA MARLEND ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 12
5. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΨ 12
6. ΤΣΙΑΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 11
7. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 9
8. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 9
9. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 9
10. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΨ 9

 

 

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 17
2. SINOMATI PETRO ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 16
3. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 14
4. ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 14
5. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 13
6. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12
7. ΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10
8. ΒΙΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 10
9. ΒΑΡΦΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΟΥΡΚΕΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 8
10. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 8

3ος όμιλος

 

  Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 25
2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 24
3. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 14
4. ΣΩΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 13
5. ΛΙΑΤΗΣ ΚΙΜΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 12
6. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 11
7. ΜΠΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 11
8. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 11
9. ΒΙΟΛΙΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 10
10. ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 10

4ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 17
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 17
3. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 15
4. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 15
5. ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 12
6. ΔΑΝΙΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΤΗΣΙΑ 11
7. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 11
8. ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11
9. ΓΚΕΡΓΚΙ ΕΡΒΙΣ ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 10
10. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΕΟΝΤΕΣ 10

 

Related posts

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 4-1: Γκολ και δηλώσεις

Κωνσταντίνος Ράπτης

Στον τελικό της ΕΠΣΑ για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά ο Άγιος Ιερόθεος (1-1)

Abola Team

Ένα και αρκετό για το Χαραυγιακό

Κωνσταντίνος Ράπτης