14.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και βοηθοί:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.  
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.  
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
5. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
6. ΡΟΥΦ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
11. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.  
12. ΠΕΥΚΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.  
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
18. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
19. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΑΣΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
21. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.  
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
23. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
26. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Α.  
27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
28. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
32. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.  
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
35. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι.  
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
39. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.  
40. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 17:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΟΨ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
42. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 13:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
47. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/05/18 17:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 06/05/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
49. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
56. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/05/18 10:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
57. ΑΡΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.  
59. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
62. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 13:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
64. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/05/18 14:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
67. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
68. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
69. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 06/05/18 19:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 12:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
71. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/05/18 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
72. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 20:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
73. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 09/05/18 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 09:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
75. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 18:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
76. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
77. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 06/05/18 11:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
78. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/05/18 11:45 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
79. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 19:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
80. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 19:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
81. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 06/05/18 20:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1 Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
83. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΥΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 19:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
84. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
85. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 20:15 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
86. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 06/05/18 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
87. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
88. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
89. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 06/05/18 17:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
91. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΙΣΣΑ Α.  
92. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
93. ΡΟΥΦ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
94. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
95. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/05/18 19:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
97. ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 05/05/18 12:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
98. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 14:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
99. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
100. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 06/05/18 09:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
101. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/05/18 10:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
102. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 20:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
104. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
105. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
106. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 13:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
107. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
108. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/05/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
110. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
111. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
112. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
113. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/05/18 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
114. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/05/18 14:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 05/05/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
116. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 05/05/18 12:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
117. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 20:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
118. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 20:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
119. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/05/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
120. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 15:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/05/18 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
122. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
123. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
124. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 18:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
125. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 05/05/18 19:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 05/05/18 09:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
127. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
128. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΙΣΣΑ Α.  
129. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/05/18 12:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
130. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 06/05/18 19:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
132. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
133. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 13:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
134. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 19:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
135. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/05/18 18:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
136. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/05/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
137. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 14:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
138. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
139. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/05/18 19:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
140. ΑΕΚ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 05/05/18 13:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
141. ΠΕΥΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 05/05/18 14:15 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
142. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 19:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
143. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 19:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
144. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 19:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
146. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
147. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 05/05/18 14:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
148. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
149. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 05/05/18 12:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
151. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 14:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
152. ΠΟΨ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
153. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 19:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
154. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 19:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

Related posts

Τζώρτζης, η μεγάλη επιστροφή στο Ρουφ!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Πρωταθλήτρια στον όμιλό της η Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ, νίκησε 5-1 την ΕΠΣΔΑ και πήρε πανηγυρική πρόκριση-Όλες οι επώνυμες παρουσίες στο γήπεδο

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 10/11 στην ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς