11.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (5/5) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββάτου (5/5) στην ΕΠΣΑΝΑ με κυρίως μενού την Γ’ κατηγορία σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Βούλας Σάββατο 05/05/18 17:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-6
2. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Ανθούσας Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-1
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 05/05/18 17:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-2
4. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καλάμου Σάββατο 05/05/18 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
3-0
5. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-0
6. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-4
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 05/05/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 05/05/18 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 1-6
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 05/05/18 12:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 0-2
10. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Καλυβίων Σάββατο 05/05/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-0
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βoca Αrena Σάββατο 05/05/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 5-4
12. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Σάββατο 05/05/18 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-3
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 05/05/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-2
14. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 05/05/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-3
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Τετάρτη 02/05/18 16:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 5-1
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Καλυβίων Σάββατο 05/05/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 4-2
17. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 05/05/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. 2-1
18. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 05/05/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 2-2 (πεν: 5-3)
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 05/05/18 17:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
20. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γραμματικού Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
2-1
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 05/05/18 00:00    
22. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Αναβύσσου Σάββατο 05/05/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-1
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαραθώνα Σάββατο 05/05/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 1-3
24. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ BATISTA Σάββατο 05/05/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 4-1
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Τετάρτη 02/05/18 17:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-7
26. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 05/05/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
27. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 05/05/18 13:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 8-0
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 05/05/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 2-0
29. ΜΑΡΚΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 05/05/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 4-2
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Άνοιξης Πέμπτη 03/05/18 17:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-3
31. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Άνοιξης Σάββατο 05/05/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-2
32. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 05/05/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 9-0

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ – ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ: Λαμπρή ποδοσφαιρική βραδιά με πολλές βραβεύσεις

Nάσος Φακίδης

Εκλογές ΕΠΣΑΝΑ: Τα πληρεξούσια μίλησαν…

Ρένος Γιαμπουράς

Δ. Γιαρένης στους διαιτητές της ΕΠΣΑΝΑ: “Δεν θα ηρεμήσω αν δεν ανεβάσουμε διαιτητή στην Σούπερ Λίγκα”

Abola Team 2