11.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (5/5) στην ΕΠΣΑ-Υποβιβάστηκε η Τερψιθέα ωστόσο περιμένει την πορεία της Κηφισιάς στο Κύπελλο Ερασιτεχνών

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (5/5) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα με την Τερψιθέα να υποβιβάζεται αλλά και να ελπίζει σε μπαράζ παραμονής εφόσον η Κηφισά κατακτήσει το Κύπελλο Ερασιτεχνών:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 1-2
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-1
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-1
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-0
5. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
6. ΡΟΥΦ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-1
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-3
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 5-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-1
11. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
12. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1
13. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΑΣΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-4
14. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε. 1-1
15. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 6-0
16. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-2
17. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 2-0
19. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Α. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ. 0-5
21. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-0
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 3-1
23. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
24. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι. 5-0
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-0
26. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 1-1
27. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 17:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΟΨ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 8-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-4
30. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-3
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 02/05/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-0
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-0 (πεν: 4-5)
33. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 02/05/18 18:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-1
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 09:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 3-1
37. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 18:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1 Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
39. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΥΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 19:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
40. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
41. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 20:15 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
43. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΙΣΣΑ Α. 2-0
44. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
45. ΡΟΥΦ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
46. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-0
48. ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 05/05/18 12:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
49. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 14:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-3
50. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 4-1
52. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-6
53. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-10
54. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 13:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 2-0
55. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 5-0
57. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-8
58. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 5-1
59. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-4
60. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/05/18 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-7
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 05/05/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-4
62. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 05/05/18 12:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-2
63. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 20:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
64. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 20:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/05/18 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-0
66. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
67. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
68. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 18:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
69. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 05/05/18 19:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 05/05/18 09:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-1
71. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
72. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΙΣΣΑ Α. 0-3
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
74. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 12:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-0
75. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 13:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
76. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 19:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/05/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-1
78. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 14:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
79. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΕΚ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 05/05/18 13:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 10-0
81. ΠΕΥΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 05/05/18 14:15 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-0
82. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 19:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-2
84. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-3
85. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 05/05/18 14:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
86. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 05/05/18 12:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-3
88. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 14:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-4
89. ΠΟΨ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-0
90. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 19:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

Related posts

Καθάρισε στο δεύτερο μέρος η ΑΕ Περιστερίου

Κωνσταντίνος Ράπτης

Οι διαιτητές στα ημιτελικά (Τετάρτη 10/1) του Κυπέλλου αλλά και το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Στο 7 της “Μπάρτσας”!

Abola Team