16.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) σε Β’ ΕΠΣΑ, στα Play Off της Γ’ κατηγορίας και στα πρωταθλήματα υποδομών

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00    
2. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/05/18 17:00    
3. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/05/18 17:00    
4. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 13/05/18 17:00    
5. ΙΑΣΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:00    
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/05/18 17:00    
7. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/05/18 17:00    
8. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/05/18 17:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 17:00    
10. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/05/18 17:00    
11. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:00    
12. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:00    
13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00    
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/05/18 17:00    
15. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00    
16. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/05/18 17:00    
18. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00    
19. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 17:00    
20. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 17:00    
21. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 17:00    
22. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 17:00    
23. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΥΡΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00    
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 12/05/18 17:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/05/18 16:30    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/05/18 16:30    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (1ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/05/18 17:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/05/18 17:00    
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 09/05/18 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Α.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 09/05/18 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
32. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη 09/05/18 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

Related posts

Εκπληκτικό φινάλε στα Βριλήσσια

Βασίλης Θεόκλητος

Χατζηαλέξης: «Έχουμε σχεδόν συμφωνήσει!»

Kώστας Παλαιολόγος

Αποχαιρέτησε τη Διάνα Ηλιούπολης ο Νίκος Γιαννουλάκης

Ρένος Γιαμπουράς