11.5 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
2. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/05/18 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
3. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
4. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
5. ΙΑΣΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α.  
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/05/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
7. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
8. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
10. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
11. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
12. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
15. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
16. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
18. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
19. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
20. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
21. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
22. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.  
23. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΥΡΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.  
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/05/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/05/18 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (1ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/05/18 17:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
31. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/05/18 16:45 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/05/18 10:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
33. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
35. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/05/18 18:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
36. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 13/05/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 13/05/18 19:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
39. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
40. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
41. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 19:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
43. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/05/18 09:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
44. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
45. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 12:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
46. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 12:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
47. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 13/05/18 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
49. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
50. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 15:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
51. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/05/18 19:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
52. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 19:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
53. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/05/18 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
54. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 13/05/18 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 12/05/18 09:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
56. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/05/18 18:30 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
57. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/05/18 11:00 ΖΥΓΑΣ Π.  
58. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/05/18 11:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
59. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 13/05/18 18:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
60. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 13/05/18 18:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/05/18 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
62. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
63. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 12:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
64. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
65. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/05/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
66. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 13/05/18 15:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
68. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 13:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
69. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/05/18 16:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
70. ΠΕΥΚΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 13/05/18 12:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
71. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/05/18 18:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
72. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/05/18 19:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 09:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
74. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/05/18 13:00 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
75. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 13:15 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
76. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/05/18 12:30 ΖΥΓΑΣ Π.  
77. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
79. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
80. ΡΟΥΦ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
81. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/05/18 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
82. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/05/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/05/18 09:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
84. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/05/18 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
85. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
86. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΑΣΩΝ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 13/05/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
87. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/05/18 17:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
89. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/05/18 16:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
90. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 13/05/18 11:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
91. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/05/18 14:00 ΖΥΓΑΣ Π.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΑΕΚ – ΠΕΥΚΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 12/05/18 15:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
93. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/05/18 10:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
94. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 13/05/18 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
95. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 13/05/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
96. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 13/05/18 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
98. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 12/05/18 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
99. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 14:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
100. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 13/05/18 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
101. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/05/18 18:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 11:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
103. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
104. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 19:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
105. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 13/05/18 12:30 ΙΣΣΑ Α.  
106. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/05/18 18:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.

Related posts

Οι Ερασιτέχνες του Πανιωνίου 3-1 τον ΠΟΨ

Abola Team

Συνεχίζει με Μαντζούνη η Θύελλα Αγίου Δημητρίου

Kώστας Παλαιολόγος

Κοσμάς (Άγιαξ Ταύρου):”Χάσαμε από δικά μας λάθη”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης