13.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στον Πειραιά

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/05/18 18:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
 
2. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/05/18 18:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/05/18 18:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
 
4. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/05/18 18:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
Α Κατηγορία – θέσεις 3-4 γενικής κατάταξης
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. 
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
 
Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/05/18 15:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
7. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/05/18 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
Play-off B Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/05/18 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
9. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/05/18 15:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
 
Play-out B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/05/18 12:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
11. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/05/18 12:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
 
Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/05/18 12:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
 
13. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/05/18 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ..  
15. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
16. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/05/18 20:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ .., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ..  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/05/18 09:30 ΤΕΣΣΗΣ Δ.  
18. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
19. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/05/18 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 12/05/18 10:00 ΜΑΝΗΣ Α.  
21. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 11:45 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
22. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/05/18 14:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
24. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/05/18 12:00 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.  
26. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΚΡΙΑΠΑΣ .., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ..  
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
28. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/05/18 11:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Κλήση σε απολογία για ΑΟ Καραβά

Nάσος Φακίδης

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει

Abola Newsroom

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στον Πειραιά

Abola Team 3