11.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην τελευταία αγωνιστική της Β’ ΕΠΣΑ και στους αγώνες κατάταξης στην Γ’ ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην τελευταία αγωνιστική της Β’ ΕΠΣΑ και στους αγώνες κατάταξης της Γ’ ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/05/18 17:00    
2. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/05/18 17:00    
3. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/05/18 17:00    
4. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/05/18 17:00    
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/05/18 17:00    
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/05/18 17:30    
7. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 20/05/18 10:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/05/18 17:00    
9. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/05/18 17:00    
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 17:00    
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/05/18 17:00    
12. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/05/18 17:00    
13. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/05/18 17:00    
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 20/05/18 17:00    
15. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/05/18 17:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/05/18 17:00    
17. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/05/18 17:00    
18. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/05/18 17:00    
19. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 20/05/18 17:00    
20. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 20/05/18 17:00    
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/05/18 17:00    
22. ΒΥΡΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 20/05/18 17:00    
23. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/05/18 17:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 17:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/05/18 17:00

Related posts

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Γ’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Ρένος Γιαμπουράς