11.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και ο υπερπαρατηρητής που ορίστηκαν στα ματς του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΔΑ-Δείτε το ματς στο οποίο ορίστηκε υπερπαρατηρητής-Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής και κλήσεις στις Μικτές Νέων-Παίδων για 21/5

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές, παρατηρητές και υπερπαρατηρητής:

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
 
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
4. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
 
5. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
6. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(31η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
9. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 20/05/18 11:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
 
10. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 20/05/18 13:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
11. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 20/05/18 17:00 HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 19/05/18 13:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 20/05/18 20:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 19/05/18 10:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
16. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 19/05/18 10:00 HABILAJ A.  
17. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 19/05/18 12:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
18. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 20/05/18 16:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 19/05/18 11:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
20. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 19/05/18 12:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
21. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ SUPER BALL Σάββατο 19/05/18 12:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
22. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ SOCCER LAND Κυριακή 20/05/18 11:30 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ SPORTLAND Σάββατο 19/05/18 14:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
24. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 19/05/18 14:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
25. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 20/05/18 10:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
26. ΒΥΖΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 20/05/18 12:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ DALUZ Σάββατο 19/05/18 19:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
28. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 20/05/18 09:45 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
29. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 20/05/18 10:30 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
30. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 20/05/18 19:15 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16 
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SPORTLAND Κυριακή 20/05/18 10:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
32. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 20/05/18 13:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΙΣΗΓΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ Δ.Σ. ΟΡΙΣΤΗΚΕ ΥΠΕΡΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-2018 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΣΤΙΣ 17.00 Ο ΕΙΔΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Κος ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 

 

ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ :1)ΜΩΡΑΙΤΗΣ Δ.-1336633-ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ-1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10ΕΥΡΩ 2)ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Μ.-1422543- ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ -1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10ΕΥΡΩ 3)ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Α.-1373323-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ- 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ +30ΕΥΡΩ 4)ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.- 1472579- ΑΠΣ ΛΕΩΝ- 1ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ+10ΕΥΡΩ 5)ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ Ν.- 1134228- ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ- 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ+30ΕΥΡΩ 6)ΣΙΝΟΣ Ε. -1355560- ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10ΕΥΡΩ 7) ΜΗΤΣΟΣ Δ.- 1384197-ΒΥΖΑΣ (ΝΕΩΝ)-1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8)ΠΟΥΡΗΣ Γ.- 1452726- ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ- 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟΛΟΓΙΕΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ 1) ΧΡΟΥΣΑΛΑΣ ΣΤ. – ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΙΚΑΡΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ-ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΠΙΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΤΟ Φ.Α. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ 6-5-2018 ΛΑΜΠΕΡΗ – ΙΚΑΡΟΣ

 

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ -ΠΑΙΔΩΝ 

 

ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α. ΛΙΝΑΡΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ Δ Ε Υ Τ Ε Ρ Α 21-5-2018 ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΩ ΓΗΠΕΔΑ ( ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) : ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ – ΩΡΑ 16.15΄ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) ΠΛΑΚΙΑΣ – ΒΟΥΤΑΝΗΣ (ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ), ΜΠΟΙΚΑ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ), ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ – ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ – ΠΟΥΡΗΣ – ΠΙΝΗΣ – ΡΟΥΣΣΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΤΡΙΜΠΟΣ (ΖΩΦΡΙΑ), ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ -ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ (ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ), ΜΟΙΡΑΣ – ΠΑΛΙΓΓΙΝΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΡΕΤΖΕΠΙ (ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ), ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ – ΓΑΝΤΖΟΥΛΗΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ – ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ), ΤΣΑΜΠΟΥΡΛΑΣ – ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ (ΛΕΩΝ) ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ ΩΡΑ 17.00΄ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ) ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ (ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ), ΜΑΡΟΥΣΚΟΣ (ΖΩΦΡΙΑ), ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ – ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ – ΣΤΑΣΙΝΗΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΚΑΜΙΛΗΣ – ΓΕΝΤΙΚΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ), ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΘΝ. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ), ΣΟΥΛΑΣ – ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ – ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ), ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ). ΧΑΛΑΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΑΛΑΜΑΝΟΣ – ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΒΥΖΑΣ), ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΜΠΟΡΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΠΑΛΑΧΑΡ (ΛΑΜΠΕΡΗ). ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ. Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Υ Π Ο Χ Ρ Ε Ω Τ Ι Κ Η.-

Related posts

Πυρρίχιος ανατροπής

Nάσος Φακίδης

Πανελευσινιακός: «Σταχυοφόρος» ξανά ο Παλιγγίνης

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (16/12) σε όλες τις κατηγορίες στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3